Люстрація в медицині торкнеться лише управлінців

мусійЛюстрація в галузі охорони здоров’я можлива лише серед управлінських кадрів. Рядових лікарів чи медсестер це не стосуватиметься.
Про це повідомив міністр охорони здоров’я Олег Мусій на прес-конференції, який перебував на Миколаївщині з робочим візитом, передає кореспондент Укрінформу.
«Люстрація в галузі охорони здоров’я можлива лише серед управлінських кадрів. Рядових лікарів чи медсестер це не стосуватиметься. І займається цим спеціальний комітет. Я ж особисто вважаю, що керівників потрібно періодично змінювати, і, в першу чергу, на молодь. Адже це що називається «свіжа кров», і саме ці люди здатні принести нові ідеї, нові позитивні зміни, хай навіть не все у них вийде одразу», – сказав міністр.
При цьому він зауважив, що також потрібно не забувати про виключно професійний підхід до підбору кадрів. На його думку, зараз серед медиків є багато високопрофесійних молодих спеціалістів, яким можна довірити управління галуззю.
Мусій також зазначив, що зміна управлінських кадрів на місцях, зокрема, на Миколаївщині, можлива лише за згоди місцевої влади.
www.ukrinform.ua


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 2 =