В Ужгородському пологовому будинку змінилося керівництво

ОнопкоСьогодні на “п’ятихвилинці” на початку робочого дня колективу Ужгородського міського пологового будинку представили “нового” головного лікаря. Ним став Олег Онопко, який вже керував закладом в період мерства Віктора Погорєлова.

Представляли нового-старого очільника УМПБ так само ще “погорєловський” заступник міського голови Ужгорода Володимир Фленько та в.о. начальника відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради Ірина Столярова.

У який спосіб пішов і на яку посаду призначений дотеперішній головлікар УМПБ Мирослав Шекета – не повідомлялося. Пояснень потреби в зміні керівництва не прозвучало.

Керівництво пологового будинку (раніше – перинатального центру) часів В.Погорєлова звинувачували в налагодженні в закладі корупційних схем.

Мирослава Шекету було призначено головним лікарем Ужгородського міського пологового будинку 1 квітня 2014 року. Він замінив на посаді О.Онопка, якого було призначено 24 травня 2013 року.

transkarpatia.net

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “В Ужгородському пологовому будинку змінилося керівництво

  • 03.11.2014 at 21:42
    Permalink

    тепер взятки брати не будуть!!!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *