В Ужгороді підлітки згвалтували 13-річну школярку

гвалтівникПро це в мережі Фейсбук пише Інна Конар.

Діти і підлітки проявляють подеколи надзвичайну жорстокість.

Ще 11 лютого 2016р серед білого дня у проміжок часу  з 14:30год до 17:00г на старому кладовищі, що знаходиться неподалік 16-типоверхівки у м.Ужгород була згвалтована 13-тирічна школярка хлопчиками вік яких 15 років. Усе що робили із дівчинкою  підлітки фільмували на телефон.

Дівчинка зізналась мамі про факт насильства над нею майже через місяць. Школярка відмовлялась ходити в навчальний заклад. Виявилось, що малолітні насильники шантажували дівча, принижували її, знущались та розповсюджували по школі серед інших хлопців пікантні фото. Погрожували викласти знімки в соцмережі. Саме таким чином через інших учнів школи фотографії потрапили у руки батьків та правоохоронних органів.

Є ще відеодокази із камер, надані офісами, що розташовані у 16-тіповерхівці. На кольорових записах з камер видно, як підлітки тягнуть у сторону кладовища дівча, що пручається. Що цікаво, поряд проходять люди (дідусь, якісь чоловіки, жінки) і жоден з них не втрутився на захист школярки.

Насильники із благополучних та забезпечених сімей. У школі вони вели себе зухвало. Відбирали в менших дітей телефони, кишенькові кошти, частенько були задіяні у бійках.

  Один із хлопчаків рік тому зустрічався із цією дівчинкою. Видно із відеодоказів, як саме він стусає колишню подругу та грубо виштовхує її за 16-типоверхівку.

Тепер батьки малолітніх злочинців задіюють усі зв’язки аби врятувати своїх чад від відповідальності. Навчені насильники в один голос твердять, що школярка добровільно пішла із ними на кладовище та віддавалася усім гуртом.

Міліція вважає що доказів достатньо, однак є проблемою певною те, що дівча не одразу розповіло мамі про свою біду. Правоохоронці. невпевнені чи понесуть кару злочинці, адже чимало чого залежить від наших “непідкупних та некорумпованих” суддів.

Було б добре, якби представники ЗМІ та активісти взяли розслідування  цього злочину під  контроль, – зазначає Інна Конар.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

7 thoughts on “В Ужгороді підлітки згвалтували 13-річну школярку

 • 09.04.2016 at 08:54
  Permalink

  на місці батьків дівчини було б краще тих виродків по одному втопити в гівні, перед тим відрізавши всі зайві причандали. Горбатого тільки могила справить.

  Reply
 • 09.04.2016 at 10:15
  Permalink

  Виродки навчаються у 6-тій школі

  Reply
 • 09.04.2016 at 10:37
  Permalink

  Не відкупляться.

  Reply
 • 09.04.2016 at 14:13
  Permalink

  Кращий урок – згвалтувати їх! Так так, насильно.
  Нехай відчують те, чого вони не хочуть, те що відчула дівчина…

  Reply
 • 09.04.2016 at 21:58
  Permalink

  Цікаво, де і ким тих переселенців працюють батьки? Цікаво би знати

  Reply
 • 14.04.2016 at 16:43
  Permalink

  Почему не указаны фамилии и имена?

  Reply
 • 07.02.2017 at 04:45
  Permalink

  Судить нужно прежде всего родителей….но тут есть и другое дело….откупиться смогут ублюдки…но от жизни-то не откупятся…и жить этим писюнам уже прийдется под проклятием…это факт..жаль девочку…родителям имеющим девочек нужно иметь заговоры-обереги…и это факт.Старые и умудренные опытом люди знаюи о этом.Эти заговоры “работают”от посягательств.На Донбассе проверено и мной и сестрой.Как бедной девушке сохранить веру в людей и лечить их и заботитьс.Это вопрос.Как простить ? Это вопрос.А вот писюнам желаю гнить заживо…чтобы члены у всех прчернели и гангрена сожрала и их родителей и их.Я бы лично отомстилв так,чтобы без криминала.С улыбкой на лице.Но дороги у этих писюнов уже нет.Это понятно.И кара им будет почище”Ворошиловского стрелка”нарожают же писюнов….жаль людей…у меня подруга в Америке замужем и ее муж ни разу к ней не притронулся..она и грин-карту и уже паспорт США имеет.Вот вам и демократия.А у нас,к сожалению,нарожают писюнов и носятся с ними затем и цену им не сложат.Но ничего…Бог все видит…нужно заговаривать себя….от людей подонков….

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *