Ужгородських бюджетників зганяють на “маївку” з Порошенком

ПорошенкоРеволюція пройшла – засоби Балог не змінилися. Адмінресурс, до якого вони звикли, збираються задіяти ще й у вихідний день, 1 травня. Усіх бюджетників Ужгорода, а також міст, де у Балог свої мери, і районів, де «свої» бодай якісь начальники, зобов’язали – як штик! – зібратися на зустрічі з кандидатом у президенти Петром Порошенком, який саме цього дня збирається на Закарпаття.

Те, що хтось мав свої плани, збирався відпочити чи провідати рідних – довірених осіб Порошенка у нашому краї абсолютно не цікавить. Нагадаємо, виборчу кампанію «шоколадного короля» в області ведуть усі три брати Балоги, їхній двоюрідний – Василь Петьовка, нещодавно обраний ректор УжНУ Володимир Смоланка, колишній голова РДА Мукачівщини Ілля Токар та колишній очільник Воловеччини Михайло Реблян. До речі, останній раніше був міліціонером, звик усіх «строїти» та ще й засвітився у кількох земельних скандалах – земляки виходили проти нього на бунти.

7dniv.info

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Ужгородських бюджетників зганяють на “маївку” з Порошенком

  • 30.04.2014 at 13:16
    Permalink

    Парашенко -жид собi наумi у Iзрaeль на родiну най чеше морда жирна прожерта чоколадами!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *