Ужгородські танцюристи вибороли бронзу в Європі

танціЧемпіонат Європи зі спортивних танців, який повинен був пройти в Ужгороді, через відомі події в Україні було перенесено в іспанське місто Камбрільс. Туди з’їхалися представники 28 країн.

Успішно на цих найпрестижніших континентальних змаганнях виступили ужгородці – вихованці танцювального клубу «Грація» Володимир Лятов і Вероніка Мишко. Уже вкотре наші спортсмени продемонстрували високий виконавський рівень і цього разу посіли 3-тє місце. Представники обласного центру Закарпаття пропустили вперед тільки дуети з Фінляндії та Словенії. Ось як прокоментувала виступ Вероніка: «Організатори досить вдало підготувалися до турніру, хоч часу для цього в них було обмаль. Що ж до самих змагань, то до Іспанії ми з Володею їхали за медаллю. Здобули її в непростому суперництві, адже в Камбрільс приїхали досить сильні пари. Отож, як і представники всеукраїнської федерації, результатом задоволені».

Володимир Тарасюк, Дзеркало Закарпаття

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *