Categories Новини

Ужгородські гандболістки вдруге здолали португальських суперниць

гандбол-КарпатиВ другому матчі за вихід в чвертьфінал Кубку Виклику ужгородські Карпати повторно впевнено здолали португальський Colegio de Gaia та отримали квиток до наступного етапу єврокубкової першості.
Цього разу ужгородки заволоділи ініціативою з перших хвилин матчу, про що свідчив рахунок на 12-ій хвилині 9:2. Проте після однохвилинної перерви португалки зуміли налаштуватись на гру та наздогнали українок і навіть впритул наблизитись, 10:10.
На більше хазяйки туру не спромоглись, тому перша половина гри завершилась на нашу користь, 14:12.
В другому таймі боротьби стало більше, а єдиноборства стали більш жорсткішими. Карпатівки все частіше ловили суперниць на контратаках, тому перевага в рахунку тільки збільшувалась.
Завершилась гра з рахунком 30:21, і за сумою двох матчів ужгородська команда проходить до наступного раунду змагань. Вже 19 січня відбудеться жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу Кубку Виклику, де українки отримають наступного суперника в боротьбі за європейський трофей.