Закарпатці зможуть отримувати ПДВ векселями

вексельФахівці ДПІ у м.Ужгороді  нагадують, що бюджетне відшкодування у вигляді векселів платники отримуватимуть за принципом  добровільності. Платники зможуть обирати для себе найоптимальніший варіант повернення коштів – або грошима., або векселями.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 року №683, якою визначено порядок випуску, обігу, погашення та стягнення векселів, для отримання бюджетної компенсації векселями платнику достатньо написати заяву до органу доходів і зборів, однак при цьому сума відшкодування повинна становити не менше 500 тис. гривень.

Водночас, претендувати на отримання казначейських векселів не можуть ті платники, проти яких порушено кримінальне провадження за ухилення від сплати податку або проводиться адміністративне оскарження.

Автоматичне бюджетне відшкодування як і зараз здійснюватиметься грошовими коштами.

В органах Міндоходів наголошують, що відшкодування ПДВ казначейськими векселями буде здійснюватися після затвердження Кабінетом Міністрів України граничної суми відшкодування.

Після опублікування Кабінетом Міністрів України цієї постанови, міністерством буде сформовано реєстр платників, яким протягом 5 робочих днів ПДВ буде відшкодовано казначейським векселем.

У зв’язку з чим, фахівці органів Міндоходів радять платникам  вчасно подати заяви про обрання такого способу відшкодування до органів доходів і зборів, на обліку в яких вони знаходяться.


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + sixteen =