Закарпатські прокурори полюбляють “полуничку” (фото)

Як повідомили джерела у Великоберезнянській прокуратурі, районний прокурор В’ячеслав Конар не вельми любить переобтяжувати себе роботою. Переклавши всю поточну роботу на помічника та підлеглих працівників, він весь час знаходить приводи невчасно з’являтися на роботу та покидати її коли заманеться.

підар конар

В той же час коли він знаходиться на робочому місці, любимою справою прокурора Конара є відвідування сайтів знайомств та перегляд відеоматеріалів сумнівного змісту. Цікавлять В’ячеслава Івановича переважно сцени пов’язані з копрофілією та гомосексуального характеру.  І якщо на “голубі” забаганки прокурора можна сором’язливо закрити очі, адже Україна рухається у Європу, а та нам поставила умову поважати права секс-меншин то інші фантазії прокурора свідчать про його неадекватний психічний стан.

Копрофілія, хто не знає, це отримання задоволення від споглядання  маніпуляцій пов’язаних з дефекацією, простіше кажучи,  за випорожненням кишечника. За Міжнародним класифікатором хвороб (МКХ-10) вона розглядається як стійке психічне захворювання і що немаловажливо, свідчить про наяність іших розладів психіки на кшталт параної чи шизофренії. Тим більш, що процес хвороби може бути усладнений наяністю у пацієнта вродженої хвороби центральної нервової системи.

Як відомо, прокурор В’ ячеслав Конар своїми діями вже поклав жирну пляму на репутацію Закарпатської прокуратури і хоча попередньому керівництву та місцевій службі внутрішньої безпеки вдалося покрити всі його злочини, всьому приходить кінець і наслідки безкарності працівника прокуратури можуть бути непередбачуваними.

Та й з моральної точки зору, як почувають себе закарпатські прокурори коли їхнього колегу поза очі називають “підаром”

На новопризначеного прокурора Закарпатської області Володимира Корбаня незабаросм чекають “100 днів роботи” і підійти до них треба з конкретними результатами .

Фото прокурора В’ячеслава Конара із соціальної мережі Фейсбук

підар конар2

Loading...

5 Відповідей

 1. Колега сказав:

  Пора цьому придурку, що ганьбить усю українську прокуратуру іти на х…. Хай дасть дорогу молодим.

 2. читачка сказав:

  А почему таких дегенератов сюда из Харькова шлют? Область вся заражена такими ублюдками по самое не могу. И Румянцев тоже рассеянин шнырь еще тот

 3. Олег сказав:

  У них робота тяжка – хабарі брати, того і дуркують прокурори.

 4. Klod сказав:

  Прокурор-гавноед это круто. Пшонка! Наградить!

  • геша сказав:

   Наявність спадкової хвороби центральної нервової системи 🙂 Ого, як закрутили. А попроще: псоріазний він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − eleven =