Внутрішня безпека Міндоходів Закарпаття провела сотні антикорупційних заходів

Майже 270 антикорупційних та профілактичних заходів провела внутрішня безпека Міндоходів Закарпаття
Протягом січня-листопада 2013 року працівниками управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Закарпатській області проведено 84 службові перевірки та розслідування відносно працівників органів доходів і зборів краю.
В Міністерстві за допомогою експертів світового рівня створена антикорупційна стратегія Міндоходів, яка охоплює усі етапи роботи – від профілактики до виявлення та реагування на факти корупції.  Мета – заздалегідь усунути причину службових правопорушень, а не боротися з наслідками.
– Ми плануємо надалі розвивати електронні сервіси, максимально скорочувати персональні контакти між платниками та фахівцями Міндоходів. Необхідним кроком у цьому напрямі вважаю запровадження дистанційних електронних перевірок, подальший розвиток електронних сервісів для подання електронної звітності, – зазначив у своєму зверненні Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко з приводу Міжнародного дня боротьби із корупцією.
Також Міністр звернув увагу на те, що у відомстві робиться все задля максимальної автоматизації процесів всередині Міндоходів, щоб звести до мінімуму ймовірність неправомірного використання службового становища окремими працівниками.
– Постійно йде робота з колективом. Незабаром запрацює новий підрозділ Міністерства – Департамент службової етики, на який буде покладена функція внутрішнього аудиту, контролю за тим, як наші співробітники дотримуються професійних та етичних стандартів. У серпні прийнято спеціальний кодекс етичної поведінки співробітника Міністерства. Крім того, персональна відповідальність за мікроклімат у колективі, за формування негативного ставлення до корупційних проявів покладена на кожного керівника в кожному регіоні, – запевнив Олександр Клименко.
Важлива частина антикорупційної стратегії Міністерства доходів і зборів України – взаємодія з суспільством, утому числі – за допомогою гарячої лінії «Пульс» (044)284-00-07. За допомогою цього сервісу забезпечується оперативне реагування на повідомлення громадян про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів доходів і зборів. Крім цього, з питань неправомірних дій посадових осіб Міндоходів можна конфіденційно звернутись до відділу внутрішньої безпеки при Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області Управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів України за адресою: м. Ужгород, вул. Волошина, буд. 52 каб.32., або зателефонувати по телефону (0312) 61-51-67.
Головне управління Міндоходів у Закарпатській області

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − seven =