Дорогу до «Долини нарцисів» відремонтують ще до початку цвітіння

нарциси        За два тижні очікується початок цвітіння «Долини нарцисів» – однієї з найпривабливіших туристичних родзинок Закарпаття. Щороку на початку травня сюди приїжджають тисячі туристів з усієї України, однак інфраструктура від окружної дороги до урочища Кіреші давно потребує ремонту.
Минулого місяця Геннадій Москаль доручив відремонтувати дорогу, що веде до «Долини нарцисів», і тепер разом із народним депутатом Валерієм Лунченком та депутатом облради Мирославом Білецьким особисто приїхав, щоб проконтролювати хід робіт.
– Ямковий ремонт дороги, що веде через урочище Кіреші, вже почався, – повідомляє Г.Москаль. –  З понеділка почнеться й суцільне асфальтове покриття ділянки в самій долині (її протяжність – 2 км). Ремонт тут не проводився вже років десять. Перед в’їздом у долину облаштований заасфальтований майданчик, де встановлять дерев’яні павільйони для продажу сувенірів, а в період цвітіння оцінити красу квітів можна буде не тільки пішки, але і з кінної брички, яка розвозитиме туристів. Усі роботи будуть завершені ще до кінця місяця, тобто, до початку цвітіння. Ми робимо все, щоб тисячі туристів, які побувають цього року в «Долині нарцисів», захотіли приїхати сюди ще раз і привезти з собою друзів і знайомих.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + nineteen =