Categories Новини

Чопська та Захонська митниця: 2:2

футболНа стадіоні ФСК «Локомотив» у м. Чоп відбувся футбольний поєдинок між українськими та угорськими митниками. Працівники Чопської та Захонської митниць на 90 хвилин змінили митну уніформу на футбольні майку, шорти, гетри та бутси, митні правила – на футбольні, а митні пункти пропуску – на футбольні ворота. Розпочали поєдинок традиційно з державних гімнів, українського: «Ще не вмерла України і Слава, і Воля» та угорського «Isten, áldd meg a magyart» («Боже, благослови угорців»).
Міжнародна зустріч футбольних команд митниць проводиться вже 34 рік поспіль. Започатковано проведення подібних спортивних поєдинків ще на початку 80-х років минулого століття, з метою поглиблення дружніх, конструктивних та партнерських взаємовідносин.
Хороший сонячний листопадовий день налаштовував на бадьорий ігровий настрій. Прийти подивитись гру прийшли не тільки колеги футболістів, а також жителі міста.
Гольові моменти не змусили на себе довго чекати. Не минуло й трьох хвилин від традиційного свистка арбітра, що розпочав матч, як господарі поля – закарпатські митники, швидко атакуючи з правого й переводячи м’яч на лівий фланг, влучним пострілом відкрили рахунок.
Гра мала досить швидкий та насичений темп, глядачі змогли бачити не тільки гольові моменти, а й їх професійну реалізацію.
Результат футбольного поєдинку: 2:2. Тож перемогла дружба, як і на кордоні – переможців і переможених нема, а є захист інтересів держави та вміння професійно виконувати свою роботу.