Москаль прокоментував вихід закарпатського нардепа Петьовки з «ЄЦу»

Петьовка–  Те, що в наступному році будуть парламентські вибори, уже ні в кого сумнівів немає. Теперішній парламент, на жаль, себе скомпрометував, тому про необхідність його перезавантаження говорить практично вся політична еліта. Нові вибори відбудуться по тій же схемі, що й цьогорічні місцеві – в Україні залишиться 450 округів (на окупованій території, звичайно, нікого не обиратимуть), а у Верховну Раду потраплять представники тих партій, що подолають 5-відсотковий бар’єр.

«Єдиний центр» зможе виставити кількох реальних кандидатів тільки на Закарпатті, але якщо навіть допустити такий фантастичний сценарій, що за них проголосують усі виборці області (що абсолютно нереально), «ЄЦ» і близько не набере необхідних 5 відсотків, оскільки на Закарпатті проживає всього близько 2,6 відсотків виборців України. В інших областях за кандидатів від «ЄЦ» ніхто не проголосує, тому ті політики, що мають клепку в голові, покидають цю сімейну партію жирних котів. Василь Петьовка – найбільш прагматичний і нормальний із цієї закарпатської «файти», він зрозумів, що для «ЄЦ» скоро прийде «…єц», тому й зробив цілком правильний крок.

«Єдиний центр» жевріє тільки до наступних парламентських виборів, а потім разом зі своїми Мазераті, броньованими «Мерседесами» й численною охороною потрапить туди, де йому давно приготовлене місце – на смітник історії.

Loading...

2 Відповідей

  1. зупинка сказав:

    засідання у ВР уже закінчили свою роботу, так як усі брати окрім Івана та Віктора, проводять прийом у своїй резиденції у Мувкачеві, у Світ кави, нині наприклад з ними прокурвор Руслан Біловар засідав, і не один раз, а постійно, так що справи рішають силні наші.

  2. Гуцул сказав:

    Мене не дивує крок Петьовки, це продуманий хід коня. Йому нічого не залишилося, як тікати від свого кузена, який усім своїм браткам та блазням зашморг на шиї надіває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × four =