“Зразкове” збагачення родини мукачівського мера назвали елементарним грабежем

Виділення на черговій сесії Мукачівської міської ради 11 мільйонів гривень на дорогу до родинного супермаркету міського голови викликало обурення у здорової частини громадськості міста над Латорицею.

Зокрема, Георгій Іжовський у мережі Фейсбук назвав це зразковим збагаченням династії чи елементарним грабежем.

Зразкове збагачення династії чи елементарний грабіж, оцінюйте самі, робіть висновки

Потрапивши в струю початку становлення молодої держави Україна в 90-х роках, надало можливість родині діючого мера Мукачево стати «найрозумнішим» бізнесменом – мультимільярдером в історії життя нашого міста, і не тільки, за останні роки.
Це, насамперед, через продаж від громади міста ряду об’єктів комунальної власності, нічого не віддавши взамін, швидку приватизацію майна з метою подальшого збагачення та, так би мовити, «купівлю» за смішні ціни найбільш вигідних для виставлення і ведення власного бізнесу, приватного користування, потужних, серед них і стратегічних, комунальних точок та гектари земельних ділянок в області.
Паралельно правдами і не правдами рвуться та й добре укріпилися в політиці, яка й до сьогодні дарує їм недоторканість та можливість заробляти і надалі колосальні кошти.
А звідки ж прибувають такі кошти? Звісно ж частково вже і з «власного» бізнесу, крім того, за весь час значно допомагає міський бюджет – гроші від платників податків-підприємців міста.
Одна з останніх їх успішних покупок, наприклад, земельна ділянка площею 22 313 м2 придбана за 20 000 грн. (де тепер будується новий Сільверланд біля Епіцентру), а ви не маєте бажання купити за такої умови?
Чи буває досить? На будівництво дороги до цього об’єкту легко насміхаючись виділяють ще 11050000 грн., звичайно, що з міського бюджету.
А чи були ці дії заплановані в передвиборчій компанії мера та його команди, чи згадував він про них агітуючи за себе? Можливо просто вже все, про що говорив, виконав???
Маю на увазі, де каналізація та водопроводні труби в районі Бороктелеп у порівнянні із земельною ділянкою на міжнародній трасі – нуль, де міський Будинок культури в порівнянні із приватним Сільверландом – нуль, де Будинок національних меншин у порівнянні із новим ЦНАПОМ – нуль і так можна багато продовжувати…
90% доріг у місті – розбиті, снігоочисної техніки нема, дахи течуть, внутрішньо квартальні проїзди десь халатно залатані, десь наполовину залиті, десь й не розпочали їх робити і т.д.
Прикро, а що ж думають міські депутати, які допомагають їм роками це вчиняти? Невже вони, їх діти чи онуки – не планують надалі жити в цьому місті? Чи їм допоки важко зрозуміти, що ускладнюють життя цим кожному з нас! Місто стає неконкурентоспроможнім, сумним та нудьгуватим, воно не живе, таке враження, що мешкаємо в когось вдома, керуємось одним батьком та одними правилами, поступово громада втрачає все зі своїх рук, відбувається величезний тиск на всі сфери, повністю зникають цінності та мораль, влада намагається перетворювати людей у рабів.

Коментарі мукачівців підтвердили слушність думки Георгія Іжовського.

http://

Loading...