Злочини чопських можновладців розслідує міліція (ДОКУМЕНТ)

царДнями слідчим райвідділу Ужгородського РВ МВС внесено у ЄРДР відомості щодо незаконних тарифів на водопостачанне у м. Чоп та відкрите крімінальне провадження за ст. 365 КК України ( перевищення службових повноважень) яки спричинили отримання незаконного прибутку на рахунки підприємства комунального підприємства ЖКГ “Тиса” у сумі 210 000 гр. Розпочато розслідування.

Насправді сума незаконно отриманих з населення коштів набагато більша. По підрахункам актівістів міста вона складає біля 800 000 гр. Розрахунки 210 000 гр. поки що дуже приблизні. Дійсні суми вкрадених у населення коштів з”ясують під час проведення слідства. Нагадаю: ще у вересні минулого року антімонопольний комітет Закарпатської області провів перевірку на відповідність законодавству встановлених Чопським міськвиконкомом тарифів на водопостачання по заяві мешканця міста. Наталевич В.В. виявив, а антимонопольний комітет підтвердив, що багато років поспіль у Чопських споживачів хтось шарив у кішенях і крав звідти гроші. цар2

Починаючи з 2007 року, люди оплачували неіснуючу роботу неіснуючих працівників на неіснуючий насосно-фільтровальній станції. Брехню бувшого заступника міського голови Хижняка В., начальника комунального управління Касьяна В. та начальника МКП ЖКГ “Тиса” Олеана Ю. щодо обгрунтованості тарифів викрито активістами. Тарифних аферистів весь цей час кришували міський голова Чопа -Цар Г.В. та міжрайонний прокурор- Цар І.І. Скаргу Наталевича В. про незаконність тарифів, літом 2013року гордо проігнорував прлкурор Цар. Вимогу антимонопольного комітету привести до відповідності законам України Чопські тарифи на воду до 2 грудня 2013 року гордо проігнорувала Цариця. Натомість секретар ради Фелдій О. залякує громаду Чопа, що змінувати тарифи ніхто не збирається. А якщо хтось пискне, а якщо комусь тарифи не подобаються, то вони скоро будуть ще вищими. І звинувачує у цьому активистів Ступак Л. та Наталевича В. Тарифні шахраї згуртувались і пішли у наступ на свою громаду.чоп2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

4 thoughts on “Злочини чопських можновладців розслідує міліція (ДОКУМЕНТ)

 • 13.04.2014 at 21:11
  Permalink

  Галина Василівна хороша людина. Вона собі ці гроші не крала. То все йшло в комунальне підприємство, що б воно не збанкрутіло. Нічого страшного не відбулося. Повернуть кошти споживачам. Ось і вся справа.

  Reply
  • 16.04.2014 at 13:49
   Permalink

   Звичайно вона не крала…,але вона розкрадала гроші громади міста..,скільки виділено коштів на покоси трави у місті ? (100 000 грн)Де ці гроші ? як були відмиті…, Всі рішення які приймалися сесією міськради сфальсификовані, за які депутати не голосівали …,ТЕРМІНОВО перевірити….,Приміщення колишньої аптеки в м.Чоп по пров.Прикордонників, яке було предано “подрушці” мера в аренду??? яка платить копійки в казну а сама здає приміщення в аренду іншим особам і отримує надприбутки…і ще ДУЖЕ багато чого…..НЕ пережавай Царихо…за ВСЕ скоро прийдеться ВІДПОВІСТИ разом з своїм чоловіком хабарником.

   Reply
 • 13.04.2014 at 22:37
  Permalink

  мляяяяяя, 800 тысяч!
  Тюрьма по царице плачет. А я-то думаю, чой-то вона з Фелдийкою люстрации так боится – аж писяется…ТЫперька ясно усе…Аферюга, як її Цар..

  Reply
 • 14.04.2014 at 09:23
  Permalink

  Якась вона притрушена чопська Царька. Кажуть, що хвора вона. Най би балоговський Смоланка голову їй перевірив. Воно ж дурне. Безнадійно дурне

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *