Журналісти отримали детальний список закарпатців, котрих Москаль звинуватив у підкупі виборців на користь ЄЦ (СПИСОК)

У понеділок прес-служба ОДА розповсюдила звернення губернатора Геннадія Москаля до керівників УМВС УСБУ та обласної прокуратури з вимогою не допустити на майбутніх виборах масової скупки голосів. Мова про нейтралізацію так званих “агітаторів” від “Єдиного центру”, які впродовж останніх кампаній скуповують виборців для своєї партії. Понеділкове звернення губернатора стосується “ЄЦ-агітаторів” від одного району — Виноградівського, утім, як запевняє Москаль, у майбутньому він надасть силовикам дані й по інших районах. 
— Прошу вважати мій лист повідомленням про вчинення кримінального правопорушення, внести його до Єдиного реєстру досудових розслідувань і відкрити кримінальне провадження, в ході якого провести комплекс гласних і негласних слідчих дій, ретельно перевірити надані факти і у випадку їх підтвердження притягнути винних до кримінальної відповідальності, — пише губернатор правоохоронцям. І додає в кінці: “Вимагаю від усіх силових структур забезпечити проведення виборів у строгій відповідності до законодавства, а не “по-закарпатськи” — з масовою скупкою голосів”.
Сам список “ЄЦ-агітаторів” Москаль не оприлюднює, однак нашому сайту вдалося отримати його неофіційним шляхом із джерела, достовірність якого не викликає жодних сумнівів. Список складається з довірених осіб балогівської партії (із 32 населених пунктів), включаючи відомих не тільки в районі, але й по всій області депутатів різного рівня від ЄЦу. Зараз його можуть оцінити й наші читачі. Від себе додамо — те, що більшість із вказаних людей скуповують голоси для ЄЦу, давно відомо всім, хто активно цікавиться політикою на Виноградівщині.

karpat.com.ua

1 2 3(1)

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *