Жодної копійки з держбюджету на відновлення Донбасу – Ратушняк

ратаосвитаПро це  лідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк заявив на своїй сторінці у мережі “Фейсбук”.

 

Історичні висновки.
1) Один Boeing і 300 невинних людей зробили для припинення війни більше ніж 200 тис української армії і 330 тис. української міліції. 
2) Жодної копійки з держбюджету на відновлення Донбасу, який хлібом-сіллю зустрічали путінських бандитів. 
Виключно за кошти Донбасу і Росії, які отримаємо через міжнародні суди від російської Орди.

Loading...

14 Відповідей

 1. захід сказав:

  кормильці ви даунбаські добігалися і докликалися пуціна, а тепер вас відбудовуй за рахунок держави? Хотіли до рассєї , то треба було нах..уй звалювати до рассєї, а не срати на українську землю. Ви якого хріна повтікали до бандер, коли так плювали на них? Лугандон потрібно відбудовувати за рахунок ахметових, єфрємових, царьових і тієї шобли, яка стояла на блокпостах за 200-500 грн в сутку та живим щитом за тисячу.

 2. donetsk сказав:

  во козлина – пришли, насрали – а убирать не хотят. не было бы укро-войск, ничего не надо было бы восстанавливать. и пропаганда дебильная – “боевики стреляют по жилым кварталам”. какие шустрые ребята! успевают и по украм отработать, и по мирным жителям. и где они столько вооружения берут? видел я войска и тех, и других – и не раз был свидетелем бомбежек (дача под аэропортом). город бомбит УКРАИНСКАЯ АРМИЯ.

 3. ВАСЯ сказав:

  ВСЕ ПРАВИЛЬНО КАЖЕ РАТУШНЯК. БУДУВАТИ ЗА РАХУНОК ОЛІГАРХІВ ДОНБАСУ, ЯКІ СТАЛИ МІЛЬЯРДЕРАМИ ЗА ЩОТ ЛЮДЕЙ І ЗА ЩОТ ПУТЛЕРА-БЕНЛАДЕНА!!!

 4. непонятий сказав:

  не розумію,,,коли б моя жінка мені сказала,що вона мене покидає за те що я дебіл і ні нащо нездатен,я би її за це не вбивав би.Чому Україна вбиває донбас?

 5. Liliya сказав:

  Скинути на дамбасівських чупакабр бомбу. Хай провалиться ця проклята земля в тартарари, у своє темне царство. Скільки ще вони ці бандити рускоязичники разом з мусульманином-татарином ахметовим будуть пити українську кров?
  А гроші віддати в ті міста і села, тим дюдям, які прихиститли переселенців.

 6. Ужгородець сказав:

  Все вірно – практично ніякої користі з МВС та з діючої армії України . Причина- повна відсутність патріотизму. Тотальна корупція знищила весь патріотичний дух в українця . Мільйони виїхали закордон в найми ,-щоб тут, вдома, не вмерти з голоду. Слово ЗАКОН лише для бідного і для того хто не працює в системі. Поки буде діяти прислів’я ” ворон ворону око не виклює” і ” рука руку миє” доти не буде в Україні миру і спокою. Дивлячись на Мегакорупцію в Україні в народа опускться руки і не має жодного бажання йти на передову в АТО коли синки корупціонерів-хапуг відпочивають на морських курортах . Буде ще одна хвиля революції , а якщо не буде -то така вже наша рабська, безхребетна доля.

 7. Юлия сказав:

  Згодна на 100%

 8. Карина сказав:

  закликаємо всіх не відпочивати на западній, не брати їх на роботу, хай створюють робочі місця у себе, не купувати їх товари

 9. Карина сказав:

  Треба заставити по-перше щоб западняни повернули всі додації, що отримади з бюджету, що завжди наповнювався з бюджету східних областей.
  по-друге заборонити западнянам селитись за межами своєї території ( робити вони не хочуть, а лише торгують і дурють людей)

 10. Правильно сказав:

  Верная позиция, так держать! вскрыть Ахметку на бабки…

 11. Rinat сказав:

  Хоть и лысый но такой дурак.

 12. Мойша сказав:

  Все правильно – не давать ни копейки лугандонам и даунбасам ! Пусть сами все у себя восстанавливают !

 13. Андрей сказав:

  Вот она Единая Украина!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + twenty =