Жодної копійки з держбюджету на відновлення Донбасу – Ратушняк

ратаосвитаПро це  лідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк заявив на своїй сторінці у мережі “Фейсбук”.

 

Історичні висновки.
1) Один Boeing і 300 невинних людей зробили для припинення війни більше ніж 200 тис української армії і 330 тис. української міліції. 
2) Жодної копійки з держбюджету на відновлення Донбасу, який хлібом-сіллю зустрічали путінських бандитів. 
Виключно за кошти Донбасу і Росії, які отримаємо через міжнародні суди від російської Орди.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

14 thoughts on “Жодної копійки з держбюджету на відновлення Донбасу – Ратушняк

 • 20.07.2014 at 07:47
  Permalink

  Вот она Единая Украина!

  Reply
 • 20.07.2014 at 08:04
  Permalink

  Все правильно – не давать ни копейки лугандонам и даунбасам ! Пусть сами все у себя восстанавливают !

  Reply
 • 20.07.2014 at 08:10
  Permalink

  Хоть и лысый но такой дурак.

  Reply
 • 20.07.2014 at 08:17
  Permalink

  Верная позиция, так держать! вскрыть Ахметку на бабки…

  Reply
 • 20.07.2014 at 08:22
  Permalink

  Треба заставити по-перше щоб западняни повернули всі додації, що отримади з бюджету, що завжди наповнювався з бюджету східних областей.
  по-друге заборонити западнянам селитись за межами своєї території ( робити вони не хочуть, а лише торгують і дурють людей)

  Reply
 • 20.07.2014 at 08:25
  Permalink

  закликаємо всіх не відпочивати на западній, не брати їх на роботу, хай створюють робочі місця у себе, не купувати їх товари

  Reply
 • 20.07.2014 at 09:10
  Permalink

  Все вірно – практично ніякої користі з МВС та з діючої армії України . Причина- повна відсутність патріотизму. Тотальна корупція знищила весь патріотичний дух в українця . Мільйони виїхали закордон в найми ,-щоб тут, вдома, не вмерти з голоду. Слово ЗАКОН лише для бідного і для того хто не працює в системі. Поки буде діяти прислів’я ” ворон ворону око не виклює” і ” рука руку миє” доти не буде в Україні миру і спокою. Дивлячись на Мегакорупцію в Україні в народа опускться руки і не має жодного бажання йти на передову в АТО коли синки корупціонерів-хапуг відпочивають на морських курортах . Буде ще одна хвиля революції , а якщо не буде -то така вже наша рабська, безхребетна доля.

  Reply
 • 20.07.2014 at 09:39
  Permalink

  Скинути на дамбасівських чупакабр бомбу. Хай провалиться ця проклята земля в тартарари, у своє темне царство. Скільки ще вони ці бандити рускоязичники разом з мусульманином-татарином ахметовим будуть пити українську кров?
  А гроші віддати в ті міста і села, тим дюдям, які прихиститли переселенців.

  Reply
 • 20.07.2014 at 10:20
  Permalink

  не розумію,,,коли б моя жінка мені сказала,що вона мене покидає за те що я дебіл і ні нащо нездатен,я би її за це не вбивав би.Чому Україна вбиває донбас?

  Reply
 • 20.07.2014 at 10:40
  Permalink

  ВСЕ ПРАВИЛЬНО КАЖЕ РАТУШНЯК. БУДУВАТИ ЗА РАХУНОК ОЛІГАРХІВ ДОНБАСУ, ЯКІ СТАЛИ МІЛЬЯРДЕРАМИ ЗА ЩОТ ЛЮДЕЙ І ЗА ЩОТ ПУТЛЕРА-БЕНЛАДЕНА!!!

  Reply
 • 20.07.2014 at 10:46
  Permalink

  во козлина – пришли, насрали – а убирать не хотят. не было бы укро-войск, ничего не надо было бы восстанавливать. и пропаганда дебильная – “боевики стреляют по жилым кварталам”. какие шустрые ребята! успевают и по украм отработать, и по мирным жителям. и где они столько вооружения берут? видел я войска и тех, и других – и не раз был свидетелем бомбежек (дача под аэропортом). город бомбит УКРАИНСКАЯ АРМИЯ.

  Reply
 • 20.07.2014 at 14:33
  Permalink

  кормильці ви даунбаські добігалися і докликалися пуціна, а тепер вас відбудовуй за рахунок держави? Хотіли до рассєї , то треба було нах..уй звалювати до рассєї, а не срати на українську землю. Ви якого хріна повтікали до бандер, коли так плювали на них? Лугандон потрібно відбудовувати за рахунок ахметових, єфрємових, царьових і тієї шобли, яка стояла на блокпостах за 200-500 грн в сутку та живим щитом за тисячу.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *