МЗС позбавив Балогу диппаспорту за польоти у Москву

Про це повідомляє  прес-служба Міністерства закордонних справ України.

«На підставі положень пунктів 16 та 18 Положення про дипломатичний паспорт України, а також пунктів 15 та 17 Положення про службовий паспорт України, затверджених Указом Президента України від 12 травня 2015 року №264/2015, протягом 2014-2105 років Міністерством закордонних справ було поінформовано Адміністрацію Державної прикордонної служби України та Українське бюро Інтерполу щодо недійсності дипломатичних та службових паспортів України вказаних нижче громадян України», – йдеться у повідомленні.

Так, своїх дипломатичних паспортів позбулися наступні народні депутати VIII скликання: Євген Бакулін, Віктор Балога, Олександр Вілкул, Олексій Гончаренко, Олесь Довгий, Наталія Королевська, Михайло Добкін, а також Сергій Ківалов.

Влітку 2015 р. на запитання кореспондентки телепрограми “Люди. Hard Talk. LIVE” Віктору Балозі чи правда те,що протягом останніх трьох місяців, він декілька разів літав в Росії, нардеп дав стверджуючу відповідь. З ким там зустрічався Балога відповіді не дав заявивши, що то були приватні поїздки до друзів.


Loading...

Comments:

1 Response

  1. мент сказав:

    Це гніздо чи кубло треба давно розчистити.Від нього одні проблеми у людей.
    Вчора у ФБ зявилася новина, як молодий мер Мукачева, син Віктора балоги разом із керівником освіти Крішинець-андялоші закупили “дуже важливі” посібники для шкіл міста на 100 тисяч грн. Все так добре із харчуванням у школах, профтехосвітою, медициною “європейського рівня”, соціальним станом нещасних пенсіонерів, що залишилося лише гвинтівки для купити.
    https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=950914484944929&id=100000791606789

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 8 =