Завуча Липчанської школи затримали на крадіжці косметики

губальПро це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник Роман Келемен.

Губаль знову в центрі уваги хустян, його соратниця страдає на клептоманію .
Один завуч з Липчанської ЗОШ , яка теж є подружкою екс-губальнатора Валентина (вона же член партії Литвина )попала досить у неприємну ситуацію . Будучи в супермаркеті «Барва» вона вкрала бальзам для волосів . Одна з продавців замітила , що коробка з під бальзаму на волосся пуста і швидко повідомила про це охорону . Охорона через камеру упізнала подружку губальнатора і затримала її виявивши в її сумці вкрадений бальзам для волосся . Завуч школи швидко передзвонила екс – губальнатору щоб той замнув скандал . Але всі відвідувачі супермаркету бачили це позорище там навіть працюють односельці цієї завучки . Губаль особисто приїхав до супермаркету «Барва» та відвіз свою подружку до с. Липча. Видно зі звільненням губальнатора багато, хто з подружок перестав отримувати подарки та косметику, – підсумував Роман Келемен.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Завуча Липчанської школи затримали на крадіжці косметики

  • 08.10.2015 at 17:52
    Permalink

    Ви б ще Романе в грязних чужих трусах порились може чого б знайшлиЗавілуєте Губалю що тілько любасок має ☺ото комплекс у Вас якийсь.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *