Затриманий на хабарі директор Хустського медичного коледжу вийшов на роботу

Директор Хустського медичного коледжу Ярослав Яким , якому пред’явлена підозра в отриманні хабара в розмірі 1000 доларів, вийшов на роботу, забрав печатку і продовжує здійснювати свою службову діяльність не дивлячись на те , що йому пред’явлено обвинувачення в скоєні службового злочину за ст. 368 ч.3 , який відноситься до категорії тяжких , за якие йому може бути призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Про це повідомляє правозахисник Роман Келемен.

Прокуратурою області направлено 1.09.2017 року до Хустського районного суду обвинувальний акт , де Яким обвинувачується у злочині ст.368 ч.3 , але Хустський районний суд заявляє , що станом на 5.09.2017 на 12-00 київського часу у них немає обвинувального акту , а в.о. начальника охорони здоров’я Закарпатської ОДА Міцьо Т.В. заявила , що Яким може працювати і її невідомо про те , що його обвинувачено в хабарництві .
А сам Яким приїхав на своєму Мерседесі і вже геть здоровий і рветься керувати , а ще не давно він помирав і його возила сучасна швидка в супроводі трьох лікарів , де навіть лікарі в клітку з ним сіл в залі суду . Ось так віп хабарники хворіють коли їх ловлять і ось так швидко одужують ,коли починають вирішувати хабарні справи .
А тепер бачимо , яка вона реальна боротьба з хабарництвом та корупцією в Закарпатській області та який контроль з боку прокуратури та Закарпатської ОДА підпорядкованого її Закарпатського базового державного медичного коледжу і умов контракту з Яким Я.С.

Loading...