Заступник міністра екології високо оцінив потенціал Ужанського національного природного парку (ФОТО)

23.07.15р. Заступник міністра екології та природних ресурсів Курикін Сергій Іванович провів спільну  нараду з питань розвитку Ужанського національного природного парку з керівниками органів місцевого самоврядування В. Березнянського району. В нараді прийняли участь директор департаменту заповідної справи Ігор Іваненко, головний спеціаліст департаменту заповідної справи Маргарита Правило та директор Ужанського національного природного парку Віктор Биркович. 

Нарада відбулася на вершині гори Кремінець, яка є місцем дотику кордонів України, Словаччини та Польщі.

24.07.2015р. Відбулася зустріч голови Закарпатської ОДА Генадія Москаля із заступником міністра екології та природних ресурсів Сергія Курикіна. Результатом зустрічі є домовленості про більш ефективну взаємодію з питань розвитку заповідних територій  Закарпатської області.

На вчорашній прес-конференціїї в Закарпатській ОДА заступник міністра екології та природних ресурсів Сергій Курикін повідомив, що після вивчення ситуації в Ужанському національному природному парку переконався в наявності значного туристично-рекреаційного потенціалу, який повинен ефективно використовуватися як для розвитку національного парку так і  для  підняття рівня життя місцевих громад.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ужан4 ужан3

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *