Залізні “коні” окупували пішохідну зону Ужгорода (фото)

Безмозглі юні байкери вчора катались у супроводі гучної музики та яскравого світла фар пішохідною зоною м.Ужгород (вул.Корзо, Астіка), нехтуючи вечірнім часом, розпорядженнями міської влади, відпочинком людей.

Де наша славна міліція? Адже “ралі” на Корзо тривало не одну одну хвилину.

байкери3 байкери4http://

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Залізні “коні” окупували пішохідну зону Ужгорода (фото)

 • 16.06.2013 at 20:38
  Permalink

  Умственная убогость журналистов сражает наповал.!Сами вы “безмозглi” раз не о чем больше написать.О каком ралли идет речь?Был в тот вечер на Корзо,ребята ехали со скоростью 5км/ч и отдыху людей не мешали,а у детей так вобще вызвали дикий восторг своим появлением. посмотреть на клевые мотоциклы в последнее время единственная радость для многих ужгородцев, за последние несколько лет кроме байкерских слетов ни одного толкового мероприятия,об этом лучше напишите…

  Reply
 • 16.06.2013 at 21:30
  Permalink

  Навіщо зачепати обласну гордість – Байкерів, які так багато розваг принесли до нашого міста, тим більше ніякого “ралі” не було, вони тихенько проїхали до “кафе” і уїхали. Не думаю , що вони порушили “Відпочинок” громадян, Людям навпаки цікаво подивитися на “Залізних Конів”, а незадоволених журналістів, попрошу залишити свої скарги при собі.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *