«Закарпаттяобленерго» нагадує про перекриття руху в Ужгороді (СХЕМА)

ПАТ «Закарпаттяобленерго» нагадує, що у зв’язку з проведенням робіт з реконструкції повітряно-кабельної лінії (ПКЛ) 0,4 кВ (вул. Волошина від ТП-89) буде перекрито рух транспорту по вул. Волошина.

Працівники Ужгородського МРЕМу проводитимуть роботи сьогодні й завтра – 25 та 26 серпня 2016 року – з 9.00 по 17.00 за київським часом.

У ці дні рух транспорту по вул. Волошина буде обмежено повністю, тому адміністрація ПАТ «Закарпаттяобленерго» просить водіїв міста Ужгорода з порозумінням віднестися до ситуації та впродовж двох днів планувати рух містом з урахуванням перекриття.

У разі потреби у період виконання робіт з реконструкції ПКЛ об’їхати вулицю Волошина можна буде по вулиці Капітульній (рух дозволений в обох напрямках).

Уточнену інформацію щодо місця проведення ремонтних робіт можна побачити на схемі організації дорожнього руху, яка додається.

У разі виникнення питань, звертайтеся до кол-центру товариства за номером телефону 0-800-50-16-20 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Дякуємо за порозуміння та співпрацю.

Прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго»

схема проїзду

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *