Закарпаття у січні-лютому відвідлало на третину більше туристів, ніж торік

гори-зимаЗгідно зі зведеною інформацією, наданою суб’єктами туризму області, показники фінансово-господарської діяльності туристично-рекреаційних, санаторно-курортних та готельних закладів Закарпаття за січень-лютий  п.р. у порівнянні з аналогічним періодом минулого зросли на третину. «Загальний ріст по кількості туристів склав 35%, а в абсолютних показниках в загальному кількість туристів становила понад 42 тисячі осіб, без даних по місту Ужгород», – повідомив начальник управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Денис Ман.
Найбільшу кількість туристів прийняв Рахівський район. «Ця тенденція може зберегтися і в найближчий місяць, оскільки на Драгобраті достатньо снігу, отже попит на відпочинок там збережеться, – прогнозує Денис Ман. – Зважаючи на весняний період та наближення цвітіння у Долині нарцисів та сакур в Ужгороді, кількість туристів буде зростати й надалі».
Наразі профільне управління облдержадміністрації спільно із суб’єктами туризму готуються до участі у найбільшому весняному виставковому заході на території України — UITT, який відбудеться  в м.Київ. Закарпатці презентують на експозиції туристичний потенціал краю та  проведуть ряд переговорів з представниками туристичного ринку.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *