Закарпаття приймало угорського екстремала (ФОТО)

Відомий спортсмен-екстремал з Угорщини Гідвейгі Уштош Пал разом зі своїм другом із Солотвина Каролем Токарем завершив півтисячний пробіг, який присвятив приверненню уваги до розвитку туризму та рекреації у Закарпатті.

– У зв’язку з подіями на Сході України, чимало туристів, в тому числі з Угорщини, скасували свої подорожі до вашої країни та Закарпаття зокрема. Від цього страждає сільський туризм, який є значною підтримкою для місцевого населення. Відгомін війни таки дається взнаки, а отже і бігти вирішили задля привернення уваги туристів до Закарпаття, – ділиться думками 45-річний спортсмен-екстремал Гідвейгі Уштош Пал .

Стартували бігуни з угорського м. Вац. Маршрут спортсменів проліг через закарпатський Вілок, міста Виноградів та Хуст. У селищі Вишково екстремали завершили свій марафон. У всіх містах спортсменів зустрічали представники влади та громадські активісти.

Гідвейгі Уштош Пала також називають «Послом Тиси». Він – ініціатор міжнародної кампанії, спрямованої на збереження величної річки, яка прямує свої води п’ятьма європейськими країнами: Україною, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Сербією.

SAMSUNG
SAMSUNG

Хустська міська рада

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *