Закарпаття приймає на різдвяні канікули групу дітей із Луганщини

У вівторок (5 січня) в Ужгород приїжджає група дітей зі Станично-Луганського району Луганської області. 28 школярів проведуть на Закарпатті 10 днів, і для їхнього дозвілля розроблена спеціальна програма, що включає святкування Різдва, екскурсії в Ужгородський та Мукачівський замки, катання на ковзанах, поїздку в с.Колочава, відвідування різноманітних виставок, майстер-класи за різними інтересами тощо. Школярі приїжджають на особисте запрошення Геннадія Москаля, котрий із вересня 2014 по липень 2015-го був керівником Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.
– Станично-Луганський район – один із трьох районів Луганщини, що найбільше постраждали внаслідок бойових дій, – розповідає Г.Москаль. – Самий райцентр розташований на лінії розмежування і до весни минулого року зазнавав щоденних обстрілів бойовиків із артилерії, «Градів» та стрілецької зброї. Одна зі шкіл Станиці Луганської зруйнована вщент прямими влученнями снарядів. Більшість місцевих мешканців раніше не виїздили навіть за межі району, а не те, що області, тому ще минулого року ми організували поїздки дітей у західні області й за кордон, щоб вони на власні очі побачили, що таке Західна Україна і Європа. А після повернення розповіли про свої враження рідним і друзям. Ми зробимо все, щоб дітям із Луганщини сподобалося в нас, і вони захотіли приїхати сюди ще.
Г.Москаль не вперше організовує приїзд луганських дітей на Закарпаття. Взимку 2006-го, після техногенної катастрофи в Алчевську (коли внаслідок аварії вийшла з ладу система центрального опалення), тодішній голова Луганської ОДА Г.Москаль також привозив групу місцевих школярів для відпочинку й навчання на Західну Україну, в тому числі Закарпаття.
Прес-служба Закарпатської ОДА
Фото:
Школярі зі Станично-Луганського району перед виїздом на Закарпаття
Станиця Луганська після обстрілів бойовиків

станиця діти

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *