Закарпаття оговтується

Про це в мережі Фейсбук стверджує доктор юридичних наук, професор УжНУ Василь Лемак.

Неочікувана жорстка реакція вищого державного керівництва аукненеться політично-кримінальним угрупуванням, які задумали мукачівську епопею дестабілізації регіону. Чисельні обшуки і затримання, які проводяться СБУ й іншими спецслужбами, які стосуються учасників мукачівських подій (так би мовити «обох сторін»), мають демонструвати неупередженість і ефективність правоохоронців у захисті закону. Виявлений значний арсенал засвідчує небезпеку для суспільства значної кількості нелегальної зброї, яка знаходиться на руках. Істина відома – стабільність, відчуття безпеки, легко втратити з першими вибухами, але їх нелегко повернути.

Антитерористична операція щодо затримання озброєних осіб триває від суботи, вона не завершена, хоча режим АТО офіційно й не було оголошено в місцевостях області. Жодних обмежень для конституційних прав громадян, відтак, не передбачено. Але посилені заходи безпеки проявляються практично всюди. У даній ситуації такі кроки не сприймаються як зайві.

перестрілка4

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *