Закарпаття – найменш забруднена область України

забрудненняВ Україні минулого року викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення порівняно з 2014 роком зменшилися на 14,7% та становили 2,9 млн.т.
Крім того, від стаціонарних джерел забруднення у атмосферне повітря надійшло 138,9 млн.т (на 16,8% менше порівняно з 2014 роком) діоксиду вуглецю – основного парникового газу, який впливає на зміну клімату.
Закарпаття з обсягом викидів речовин у атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення 4,4 тисяч тонн, займає друге місце в Україні, проте у перерахунку на обсяг викидів на 1 особу – наш край найчистіший. На одного закарпатця приходиться 3,5 кг при середньому показнику в Україні – 66,7 кілограм.
Закарпаття найменше в Україні забруднене діоксидом сірки та оксидом вуглицю, на четвертому місці за найменшою кількістю діоксиду азоту, але аж на восьмому місці за рівнем забруднення метаном.
Основне техногенне джерело викидів метану – автотранспорт. Ця речовина, як і всі вуглеводні має наркотичну дію, викликає головний біль та запаморочення.
Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *