Закарпатця Стрижака судитимуть за державну зраду

стрижакаКолишнього Голову Конституційного суду України Андрія Стрижака судитимуть за державну зраду. Про це повідомило “Трибуні” джерело у Верховній Раді.

Як відомо, 30 вересня 2010 року Стрижак Андрій Андрійович разом з іншими суддями Конституційного суду голосував за відновлення дії Конституції України в редакції 1996 року шляхом прийняття рішення Конституційного суду України у справі про дотримання процедури внесення змін до Конституції від 8 грудня 2004 року. Це безпрецедентне беззаконня дало можливість узурпувати владу Віктору Януковичу.


Loading...

Comments:

9 Responses

 1. Людина від народа сказав:

  Якби не Стрижак , не мав би таких повноважень Янукович і не було би тих людських жертв. Одинакову кару має Стрижак понести з Януковичем.
  Кара тут може бути одна: довічне ув’язнення !

 2. 777 сказав:

  І Балогу В.І. разом із ним ! Це ж його кандидат у КС України. По його протекції Стрижак туди попав.

 3. 777 сказав:

  Стрижак а.а (навіть не заслуговує на те, щоб імя писати з великих букв) має понести справедливе покарання за все, шо він зробив за свою карєру судді ! Хто не памяьає його інтервю у бутність його головою апеляційного суду можу нагадати : “Сулу платять усі”… Висновки робіть самі…чи можна длбитися законного рішення, не заплативши при цьому грошей.?. Судити паскуду. І вартувати, щоб не втік падло !!!

 4. пенсіонер сказав:

  закарпатського зрадника андрія стрижака,який декілька років очолював конституційний суд україни,треба засудити як і інших злочинців. завдячуючи особисто йому було змігнено основний закон нашої держави 2004 року.за це від зека бандюковича отримав не маленьку винагороду . він ,як і інші зрадники держави – прихильники зека, психічно хворого, унаслідував приклад межигіря та збагачував себе за рахунок платників податків.він підлягає покаранню та ще й дуже суворому за зраду українського народу.

 5. чистильщик сказав:

  ЦЯ ПРОДАЖНА ТВАРь ВМІСТІ З ГАРАНТОМ МАЄ ВИСІТИ НА ЄВРОМАЙДАНІ ЗА СМЕРТЬ НЕВИННИХ ЛЮДЕЙ!!!

 6. мирка сказав:

  cудити і крапка

 7. дпс сказав:

  ПОДВИЧ МИКОЛА командир поста ДАІ ЛАЗЕЩИНА (Закарпаття) в даний час від підлеглих збирає по 400 гривень за зміну, відбиває за посаду за яку заплатив 25000 доларів дибіл дурний совісті не має і спонсорував на АНТИМАЙДАН ТІТУШОК він може росказати про грошову схему ДАІ він боягуз і сикло

 8. Kostya сказав:

  Продажні судді будуть горіти в найстрішніших колах пекла…

 9. nik сказав:

  правильно. потрібно потрусити ще й сімейку цього хмиря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + 5 =