Закарпатці підтримали реформи Порошенка (ФОТО)

В неділю на площі Театральній в Ужгороді відбувся мітинг на підтримку реформ Президента України. 

На сцені площі Театральної, окрім кандидата в нардепи Роберта Горвата і народного депутата України Валерія Пацкана були відомі: Ірина Луценко, Павло Розенко, Юлій Мамчур. 

роберт

Розпочався мітинг з флешмобу, під час якого люди взяли хто жовту, а хто блакитну картку, і вишикувалися таким чином, щоб, піднявши руки вгору, утворити велетенський прапор України. Далі на сцену вийшов народний депутат України від партії «УДАР» Валерій Пацкан.  «Мені не соромно за свою діяльність у Верховній Раді, бо я чесно можу дивитися вам в очі. Наша партія першою у Верховній Раді порушила питання про особисте, а не стадне, голосування. Ми відстоювали позицію, що Україні потрібна євроінтеграція. Кому як не нам, закарпатцям, розуміти, як живуть наші сусіди за кордоном? Практично кожен з нас був у сусідніх державах, і ми бачимо, що ті країни, які у 1991 році відмовились від комуністичної ідеології, сказали «ні» режиму — живуть на порядок краще. У них не порушуються права людини, розвивається економіка», – розпочав свій виступ нардеп. Представляючи Роберта Горвата, він охарактеризував його наступним чином: «Я впевнений, що він не зрадить, не продасть, не дасть задню, не прогнеться під той чи інший клан».

Сам же Роберт Горват  (більше відомий у колі підприємців, адже є директором «Дастору») розповів присутнім про себе і зазначив, що йде у політику із командою однодумців. Також він висловив своє ставлення до подій, які відбуваються на сході нашої країни. «Кожен з нас переймався, коли почалися події на Майдані. Ми шукали відповіді на питання, чи зможемо перемогти клан, який хотів узурпувати владу і зробити нас васалами Росії. Ми це зробили, хоча і дорогою ціною. Тепер у нас народна війна, тобто війна з Росією. І я повністю підтримую Президента у тому, що він пішов на перемир’я. Таким чином ми зберігаємо сотні життів», – зазначив у своєму виступі Роберт Горват. Висловлюючи своє бачення нового парламенту, кандидат у депутати наголосив, що там повинна бути сформована пропрезидентська більшість із, як мінімум, 226 депутатів. Саме у такому разі, на думку кандидата, в країні буде прем’єр-господарник, і будуть можливі економічні реформи.

Денис Ман, голова молодіжного «крила» партії УДАР в Закарпатській області, наголосив, що прагне нової країни. «Я хочу, щоб моє дитя, яке скоро має з’явитися на світ, народилося у країні без війни», – зазначив він.

роберт2

Під час чергового флеш-мобу ужгородцям та гостям міста вдалося об’єднати Україну. Учасники взяли жовто-блакитну стрічку довжиною в 300 метрів і, передаючи з рук у руки, об’єднали нею усіх присутніх на площі. Кінці стрічки сшили жовто-блакитною ниткою. Допоки стрічка «ходила» по людях, Закарпатський народний хор виконував «Молитву за Україну». На завершення усі  гуртом заспівали гімн України.

 «Карпатський експрес»

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *