Закарпатці ПДВ перераховуватимуть з електронних рахунків

Термін подання декларації за лютий – 20 березня поточного року. За звітні періоди лютий та І квартал 2015 року, податкові декларації з ПДВ та уточнюючі розрахунки податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, подаються за формами затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 23 січня 2015року №13.
У березні 2015 при сплаті податку на додану вартість за лютий цього року вперше перерахування сум податку до бюджету здійснюється з електронних рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ.
Для кожного платника податку Казначейством відкрито один електронний рахунок.
Відкриття та обслуговування електронних рахунків Казначейством здійснюється на безоплатній основі. Інформація про рух коштів на електронних рахунках платникам податку надається ДФС України за відповідним запитом платника на безоплатній основі без обмеження кількості запитів та у часі.
Протягом дії системи електронного адміністрування ПДВ у тестовому режимі (до 1 липня 2015р) платники податку самостійно зараховують на такі електронні рахунки кошти з власних поточних рахунків, відкритих у банківських установах, у сумах, необхідних для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов’язань з цього податку, задекларованих ними в податковій звітності з ПДВ.
Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *