//Закарпатці ініціюють призначення Ігоря Коломойського прем’єром

Закарпатці ініціюють призначення Ігоря Коломойського прем’єром

коломойськийСьогодні, під час засідання керівників громадських та політичних організацій Закарпаття, головами “Нового Закарпаття” Сергієм Ратушняком та Української партії Павлом Федакою була озвучена ініціатива призначити на посаду прем’єр-міністра України відомого бізнесмена, голову ОДА Дніпропетровської області Ігоря Коломойського.  Ця ініціатива знайшла підтримку в широких лавах Закарпаття. Ось, що пише з цього приводу відомий закарпатський блогер Інна Конар:

“Останнім часом народна популярність українського бізнесмена Ігоря Коломойського росте, мов на дріжжях.
У критичній для країни ситуації він проявив надзвичайні здібності та навики антикризового менеджера. Його нестандартне мислення, висока ерудиція, нешаблонні ходи дали можливість зробити у частині південно-східної України, Дніпропетровській області, форпост українства.
Чого лише варті ініціативи Ігоря Валерійовича зі створення армії “чорних чоловічків”, виплати солідних винагород за полонення російських диверсантів та здачу вогнепальної зброї.
Сьогодні на цю людину з надією і вірою дивляться мільйони українців. Не здивуюся, якщо в недалекому майбутньому Коломойський очолить уряд України та наведе порядок у державі, як це зробив на Дніпропетровщині”.

Loading...