Закарпатці доправили в зону АТО допомогу від фестивалю “ЗаСіч” (ФОТО)

допом2

8 вересня 2014 року з Ужгорода в дорогу вирушив вщент завантажений автомобіль. Томаш Лелекач та Василь Юрочко після фестивалю зголосились на мікроавтобусі доставити допомогу, зібрану на фестивалі, а також надану комітетом із гуманітарного забезпечення війська.

Вчора ввечері закарпатські націоналісти прибули на розподільчу базу в місто Слов’янськ для визначення маршрутів та подальшого забезпечення сил антитерористичної операції провізією, засобами захисту, ліками та иншими необхідними на фронті речами. Опісля в Ізюмі зустрілись із народними депутатами фракції ВО “Свобода”, що вирушили боронити Україну, та великоваговою вантажівкою допомоги від Валерія Чернякова.

Нагадаємо, на благодійному концерті у межах фестивалю “ЗаСіч” було зібрано 11 тис. грн, які націоналісти витратили на потреби спецбатальйону “Січ”. Перша партія допомоги призначена закарпатцям, що служать у батальйоні “Січ” та 1-му і 2-му об’єднаному батальйоні Нацгвардії.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *