Закарпатським рятувальникам представили нового начальника управління ДСНС

Гудак03 липня в Ужгороді Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін в актовій залі обласного Управління ДСНС України представив колективу начальника Управління підполковника служби цивільного захисту Романа Васильовича Гудака.

Він призначений на посаду наказом Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 02 липня 2015 року №532. До цього часу працював начальником Тячівського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Як зазначив у своєму виступі Микола Олександрович, особисте досягнення керівника залежать від згуртованої та професійної роботи підрозділу, тому побажав усьому колективу рятувальників у непростий для країни час працювати самовіддано й з честю та професіоналізмом виконувати всі функції щодо забезпечення пожежної, техногенної безпеки та заходів цивільного захисту населення.

У свою чергу Роман Гудак подякував керівництву МВС України, ДСНС України за довіру та запевнив, що всі поставлені перед Управлінням завдання будуть виконані якісно, вчасно, а головне професійно.

Гудак Р.В. народився у 1978 році в смт  Тересва Тячівського району Закарпатської області. У 2000 році закінчив Харківський інститут пожежної безпеки МВС України. За роки служби пройшов шлях від лейтенанта до підполковника. Одружений, виховує двох синів, пише У ДСНС України у Закарпатській області.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *