Закарпатським прикордонникам намагались дати 500 гривень хабара

Учора ввечері прикордонниками Чопського загону вкотре було зафіксовано та припинено спробу дачі хабара, повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Громадянин Угорщини, прямуючи на виїзд з України, для перевірки документів надав паспорт, у який попередньо вклав купюру номіналом 500 гривень. У такий спосіб чоловік намагався вирішити з прикордонниками питання про уникнення відповідальності за перевищення терміну перебування на території України. Звісно, охоронці кордону від такої пропозиції відмовились та притягнули правопорушника до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.203 КУпАП.

З метою прийняття правового рішення, щодо можливих ознак злочину передбаченого ч.1 статтею 369 ККУ “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі”, про даний факт було повідомлено Ужгородський відділ ГУНП у Закарпатській області.

Керівництво Чопського прикордонного загону черговий раз звертається до усіх учасників міжнародного руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

Loading...