Закарпатським прокурорам та сбушникам пропонують відправитися в зону АТО (ФОТО)

заява2Про це заявляє військовослужбовець Іван Белецький на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

-Наш боєць-доброволець, учасник і інвалід Афганськоі війни Булеца В.Ю , син якого вже 5-й місяць бореться за Украіну в зоні АТО, вже вдруге пише заяву на шматок землі. Його перша заява вже з 1997р пилиться у міськраді Ужгороду. Весь цей час він з жінкою і 4-ма дітьми живе в малосімейці 22 кв.м.

Не думаю, що хоч один депутат міста, в своіх хоромах, не знає про проблеми цих людей.. Не знають вони, як здригається і біжить до телефону наш афганець, надіючись, що дзвонить син Юра, який вже 2 місяці не дає про себе знати з зони бойових дій.

заява

 

Спеціально сфотографував військоматчиків, військових прокурорів, сбу,. голів райдержадміністрацій і інших кабінетних мутчиків… Звертаюсь до Вас. Замініть на передовій хлопців, змучених війною. Ті хлопці точно краще справляться з Вашою роботою.І готуйтесь, батальйон ТО Закарпаття на виізді в АТО забере і вас всіх з собою… Страшно на Вас лишати наш край.

белецький

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатським прокурорам та сбушникам пропонують відправитися в зону АТО (ФОТО)

  • 22.07.2014 at 10:14
    Permalink

    Ці СБ і прокурори найбільше зло, бо вони прикривають як контрабанду так і інші злочини!!!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *