Закарпатський журналіст спростовує чутки про непрозорість набору до закарпатської поліції

білецькийПро це в мережі Фейсбук повідомив журналіст Павло Білецький

Вчора брав участь у проведенні співбесіди з майбутніми полісменами Ужгорода й Мукачева. Мушу сказати, що у нас є чимало достойних молодих людей з вищою освітою, доброю фізпідготовкою, клепкою в голові і Богом у серці. Серед них і чемпілни Європи, України з певних видів спорту і програмісти і просто заробітчани, які хочуть щось змінити у своєму житті. Чесно кажучи,я якби був директором підприємства, сам би взяв частину цих кандидатів на роботу.
Щодо прозорості, на яку багато хто нарікає. Я брав участь у останньому, п’ятому етапі , який вирішальний. прослухали близько 30 чоловік. Я жодним чином не помітив якогось намагання спотворити результат, тим більше що рішення приймають 6 чоловік із різних структур та організацій, які у окремих комісіях навіть між собою не знайомі. Скажу ще, що у 90% наші оцінки збігалися. До честі присутнім у комісії працівникам міліції — вони виходили, коли на співбесіду заходили їхні навіть колишні колеги. Тому об’єктивність є… Побачимо, що нам принесе другий день

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *