Закарпатський військовий “виправив” недоліки ужгородських поліцейських (фото)

Не надто радісну історію про “професіоналізм” ужгородських поліцейських розповіла відомий волонтер Власта Негря.

Інцидент який трапився зі мною у власному будинку.
Цієї ночі о 01:50, прокинулась від незрозумілого звуку, вслухавшись почула що хтось біжить у мене в дворі і їде велосипед. Підійшовши до вікна, побачила що калітка відкрита…Розбудивши чоловіка, вийшли на подвір’я власного будинку. Побачили таку картину: гаражні ворота взломані і калітка також… Дитячого велосипед в гаражі не було…. Викликали поліцію… Поліція приїхала о 02:50 (приблизно), взявши покази і по сліду пішла собака…. На жаль, поряд з будинком грабіжника, собака втратила слід.
Думаєте що все банально і ніби звично???
На цьому нічний грабіж не завершився….
Прилягши, попід ранок, о 5:50 год. проснулись від того, що хтось взламує двері і вривається в будинок !!!!! Не повірите !!!
Включивши всюди світло і піднявши галас з будинку почали втікати люди. Виглянувши у вікно побачили двох мужчин, один з яких був в світері бордового чи то коричневого кольору.
Знову викликали 102…. Надіячись на то, що втікавши, собака точно вже занюхає слід…
І так як це вже було практично 6 ранку, почала телефонувати сусідам та знайомим, розбудила сина… Описавши одного з грабіжників, чи вбивць, адже не відомо що вони хотіли в будинку??? Могло ж статися будь що… Сусідка підтвердила, що в Новому районі проживає один з знайомих, яких постійно ходить в такому світері, син також підтвердив цей факт. І цей підліток зі своїм товарищем вже не одноразово були помічені на різних пограбунках і т.д. Та ще й собака, та що йшла по сліду також зупинилась за пару метрів від будинку, де проживав один із них …
Отже, вже лиш залишилось дочекатись поліцію та перевірити інформацію. Надія на собаку, була найбільшою….
Приїхала поліція, без собаки, на яку я мала таку велику надію. Вислухали все і проїхавшись по околиці, поїхала додому до одного ніби з грабіжників. В квартирі була мама, сина дома не було і він в ночі дома не спав, де він є, мамі не було відомо…. Запитавшись:-” В яких речах був ваш син?” , мама відповіла:-” В бордовому світері”. ( слова поліцейського)
У весь день телефонувала всім з поліції, так як вже не знаю чого чекати на наступну ніч?!
І ось, біля 15:00 один з підозрюваних підлітків ніби проходиться біля будинку….
Чоловік вибігши на вулицю, запросив його в двір. І почав ніби з далеку, а потім вже питання задавались по справі. Звичайно, що хлопець заперечував… Я знову викликала поліцію. Поліція в складі одного поліцейського приїхала за підозрюваним ( це з нашого розуміння). Також чоловік повідомим, що поряд знаходяться і магазин, отель, в яких є камери…..
Не знаю що в поліції проходило, але нас повідомили:-” Хлопці не зізнались, камери не працюють, силою заставляти зізнаватись їх не будуть, адже велосипед того не стоїть і взагалі, вихідні дні і їх відпустили за фактом “Недостатньо доказів”” !!!!!
Отже, публікую докази я, з камер тих, що ніби не працюють. Моєму обуренню не має меж! Як так, вас у власному домі зможуть і в бити, а поліції не хватає доказів, так як комусь не хочеться працювати?!
Отже, розслідування і відкриття злочину, яким зайнялась моя сім’я. А чого чекати цієї ночі? Адже, злочинці на волі!!!
P.S. Щиро вдячна за розкриття злочину та збору інформації Глюзь Ігорю (Igor Gljyz) , який охороняє спокій та сон на сході нашої України в АТО, в складі 128 -ї ОГПБр 15 ОГПБ. Ігор не тільки охороняє на сході, але й в мирному житті від злочинців. Дякуючи долі що саме в ці дні, ти прибув у військовий шпиталь м.Мукачево і відправлений на МРТ в м.Ужгород…. І за такий період розкрив злочин, який не підсилу було іншим професіоналам…

http://