Закарпатський УБОЗ виявив зловживання на 300 тисяч гривень колишнім керманичем Рахівщини (ДОКУМЕНТ)

Після, майже десятка зверненнь у всі інстанції правоохоронних органів та попри “кришуваня” старшим слідчим прокуратури Закарпатської області п.М.Хрипак та управлінням МВС України у Закарпатській області, по одному з епізодів 24.02.2015р. було внесено в ЄРДР, що службові особи ПП”Крокус” власником якого є головний регіонал Рахівщини та колишній голова Рахівської РДА Дмитро Андріюк , спільно із службовими особами відділу культури і туризму Рахівської РДА під час виконання будівельних робіт по реконструкції незавершеного будівництва адміністративного будинку під дитячу школу мистецтв в смт.Ясіня Рахівського району закарпатської області в період 2011-2013років завищили вартість виконаних будівельних робіт, згідно висновку №180/15 від 24.02.2015р. судового експерта будівельно-технічної експертизи Манзуренка Г.В. на суму 329800.8(триста двадцять дев’ять тисяч вісімсот гривень вісімдесять копійок) чим самим завдали державі матеріальних збитків у великому розмірі.
Разом із тим, Дмитро Андріюк в останні дні перебування головою Рахівської РДА, діючи у змові із КРУ з фальсифікував акти перевірки, в яких було зазначено, що Рахівська РДА буцімто перед ПП”Крокус” заборгувала ще біля 800тис грн. за нібито виконані роботи. Минулого року, вже після Революції Гідності, новий голова Рахівської РДА Ірина Вербіцька чомусь віддає ПП”Крокус” десь 500тис.грн.
Цікаво, чи буде покараний старший слідчий прокуратури Закарпатської області п.М.Хрипак та КРУ за покривання даного злочину?

Микола Кокіш-Мельник, м.Рахів

Заява № 8 від 14.05.14р. 1Заява № 8 від 14.05.14р. 2

Відповідь Хрипак по АндріюкуВитяг з крим.провадження по Андріюку 001Засновники ППКрокус 001

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

8 thoughts on “Закарпатський УБОЗ виявив зловживання на 300 тисяч гривень колишнім керманичем Рахівщини (ДОКУМЕНТ)

 • 13.03.2015 at 19:48
  Permalink

  Так йому треба мудаку. Але хай і ще поверне в бюджет гроші за вимушений прогул всіх незаконно звільнених людей за його керівництва

  Reply
 • 13.03.2015 at 21:26
  Permalink

  Пане Кокіш-Мельник зверніться в облпрокуратуру щоб розслідували ще більше Андріюкових злочинів, це примітивна огорожа на полонині Менчіль с.Кваси біостаціонар Львівського університету за так званий підпис Андріюка отримав 60 тис.грн за що повинен був загородити Андріюк земельну ділянку. Андріюкові сподобалося городити земельні ділянки фіктивно так само зробив у с.Кваси загородив 30 метрів обапулом-відходами пиломатеріалів ділянку школи за що отримав 100 тис.грн. А скільки фіктивних ремонтів зробив по держ установах ???

  Reply
 • 14.03.2015 at 10:40
  Permalink

  Якщо справа про “розкрадання бюджетних коштів” будується на основі експертного висновку Манзуренка, тоді все стає на свої місця. Річ у тім , що будівельникам Закарпаття дуже добре відомий цей горе-експерт. Це алкаш, який за копійчину матір рідну продасть. Манзуренко є кишеньковим “будівельним експертом” УБОЗівського слідчого. Не здивуюсь, якщо стане відомо, що слідчим у цій справі є той самий слідчий , що свого часу у 2011-му році порушував справу про розкрадання паводкових коштів на мукачівських каналах підприємством “Соло”. Памятається, як на сайтах гучно писали про привласнення чиновниками спільно з ПП”Соло” коштів у сумі 750 тис. грн.на обєкті з кошторисною вартістю 1190 тисяч гривень. Результат уже відомий. І цей результат облетів усіх будівельників області. Справа передана до суду і в процесі судового слухання було проведено повторну експертизу колегією експертів Львівського Інституту судових експертиз. Фальшування експертного висновку є кримінальним злочином і жоден тверезо мислячий експерт не візьме на себе відповідальність за фабрикацію висновку, а тим паче коли експертизу проводить колегія експртів. Результат прогнозований…….усі обєми на обєкті виконані, розкрадання коштів не підтвердилося. Висновок Манзуренка виявився папірцем , яким слідчий може спокійно скористатися в туалеті !!! Але це дало можливість слідчому порушити справу і розпочати переслідування власника будівельної організації. Результат усім уже відомий……спалені дві грузові амтомашини вартістю 240 тис. євро, а власника ПП”Соло” слідчий довів до інфаркта. Власник ПП”Соло” Поп І.І. нині уже покійний. Кваліфіковану медичну допомого йому не встигли надати. Біда москалів – дороги і дурі. Біда України – ненаситні менти та продажні експерти. Вірити висновку Манзуренка це все одно, що повірити в ДТП де нам менти з експертами будуть розказувати про те , що пішохід , рухаючись по пішохідному переходу зі швидкістю 180 км/год зіткнувся з правильно припаркованим по центру пішохідного переходу автомобілем “мажора”, розбився і загинув. Ви в це можете повірити? Так само будівельники не вірять експертним висновкам Манзуренка………якщо цього алкаша ще можна називати експертом. В державі багато говориться про люстрацію. Вся проблема в тому , що це лише розмови. Не потрібна владі люстрація. Владі зручно використовувати продажну ментівську систему для репресій. Папєрєднікі пресували своїх папєрєдніків, зараз ця влада для піару пресує своїх папєрєдніків, а завтра уже нові будуть пресувати цих. І я не здивуюсь , якщо завтра силовики знову будуть розмахувати експертним висновком Манзуренка!!!

  Reply
 • 14.03.2015 at 11:10
  Permalink

  Та ні хлопці, зловживань по Андріюку є бульше чим достаньо, надіюсь, і я впевнений, що Кокіш-Мельник ще не всі козирі викинув!

  Reply
 • 14.03.2015 at 13:39
  Permalink

  Який правильний мужик цей М.Ю.Кукіш-Мельник! Повірю в безкорисливість прагнень цього пана коли він зробить звернення в правоохоронку з вимогою перевірити земельний дерибан у всіх районах області не лише в період з 2010 по 2014 роки, але й за період з 2005-го по теперішній час. Адже багато цікавого буде саме в періоді 2005-2010 років. Підскажу пану громадському активісту: виділення головами РДА земельних ділянок під забудову за межами населених пунктів, що суперечить земельному кодексу України. Хай перевірять скільки земельки було виділено прокурорам, ментам, суддям, а скільки банально продано або виділено на підставних осіб. А коли керівник обласної правозахисної організації цікавиться виключно Рахівським районом, то це наштовхує на думку про те , що екс-голова Рахівської РДА колись відмовив Кукішу-Мельнику в його не цілком законному проханні. Скоріш за все ми маємо справу з помстою або заказухою. Результат таких справ нам відомий. Подібні справи розсипаються у судах як карточний будинок, бо базуються на домислах і нічим не підкріплені. Користь від таких справ короткострокова – піар. Цим піаром ми уже по горло ситі! Уже за півроку ніхто і не буде згадувати про це, особливо після місцевих виборів. Слідчий буде фабрикувати уже наступні справи, а проблеми з розхльобуванням завареної каші у судах ляжуть на плечі прокурора, який і двох слів не зможе внятно зв’язати, бо неможливо пояснити те, що зшито білими нитками.
  Цікаво одне, чи готовий Кукіш-Мельник відповісти в рамках ст..383 КПК України за завідомо неправдиве повідомлення про злочин? Гадаю , що не притягнення до відповідальності йому гарантоване слідчим відділом. Слідакам потрібні подібні активісти, адже до нового КПК їм доводилось лівою рукою писати собі повідомлення про злочин від анонімного джерела, а зараз по новому КПК України це уже не проходить. У період Янечара подібні громадські діячі писали кляузи на активістів майдану, а зараз ми бачимо як притягують до відповідальності Беркутят, Гайошників, суддів та іншу нечисть. Прийде час і на теперішніх фальсифікаторів. Маю надію , що це бидло буде викинуто на смітник історії. От так, потихеньку, Україна очиститься від корумпованих ментів , прокурорів, суддів та стукачів.
  Борімося і поборемо!
  Слава Україні!

  Reply
 • 14.03.2015 at 15:20
  Permalink

  Ще би УБОЗ перевірив витрачені кошти на ремонти і закупівлю пластикових вікон у будинку культури с. Богдан головою сільської ради Ференцом П.П.

  Reply
 • 14.03.2015 at 21:20
  Permalink

  Проглянула публікації на цю тему минулих років де справи проти будівельників фабрикувались за допомогою липових експертних висновків Манзуренка. Слідчий той самий і експерт той самий, і як наслідок той самий стиль і почерк.
  Починається усе із запиту слідчого УБОЗу до замовника будівництва з вимогою надати копії договорів, актів виконаних робіт і таке інше, оскільки ним проводиться перевірка дотримання б’юджетного законодавства при використанні б’юджетних коштів на будівництво того чи іншого об’єкта.
  У Б’юджетному Кодексі чітко визначено хто здійснює контроль за використання б’юджетних коштів і УБОЗу там нема. Та і Закон «Про міліцію» передбачає підстави та порядок проведення перевірки, що напевне не було дотримано. А Закон «Про спецпідрозділи» не дає право УБОЗу вимагати у органа владних повноважень копії документів. РДА та його структурні підрозділи є органом владних повноважень! Так пише закон! Хочете інакше – міняйте закон!
  Слідчий, як мінімум, перевищив свої повноваження!
  Потім ці копії документів слідчий передає знайомому будівельному експерту. Зазвичай це один і той самий експерт – Манзуренко. Перед Манзуренком поставлена задача намалювати не менше 10-20% від освоєних замовником коштів. І в процесі експертизи Манзуренко банально не визнає ті чи інші витрати будівельника з опискою «якщо підрядник не надасть йому копії накладних чи подорожніх листів то ці витрати можна вважати незаконно включеними в акти форми КБ-2».
  Якщо редакції видання буде цікаво то може перевірити.
  Причина не визнати залізобетонна…..якщо підрядник не надасть – незаконно, а якщо надасть тоді законно. Все неначе правильно і невинно з боку експерта. Але проблема в тому , що підрядник то не в курсі , що має щось надати Манзуренку.
  Слідчому саме це й потрібно! Маючи висновок про неначе незаконні витрати (та ще й цифрами Манзуренко оперує шестизначними) слідчий порушує справу. Не здивуюсь якщо експерту за цей липовий висновок платять кошти із міліцейського б’юджету. Тоді вигода подвійна – експерт за гарантоване б’юджетне замовлення віддячить слідчого плюс показник по кримінальним справам. Все в ажурі!
  Швиденько цю справу висвітлюють в засобах масової інформації , а це показник роботи слідчого та УБОЗу (план на кількість кримінальних справ ніхто не скасовував) і починається охота на замовника та будівельника. А це підстава поставити їх на прослушку, провести обшуки і почати розводити їх на бабло. Вигода подвійна – у слідчого є показник по кількості порушених кримінальних справ і з’являється можливість підзаробити.
  У слідчого фантазії не вистачає, от і фабрикує все як під копірку.
  Пропоную почитати статтю за посиланням http://zakarpattya.net.ua/News/79822-Na-Zakarpatti-sluzhbovtsi-komunalnoho-pidpryiemstva-ta-TOV-pryvlasnyly-750-tysiach-povenevykh-hryven
  Тут згідно експертного висновку Манзуренка на об’єкті вартістю 1190 будівельники вкрали 750 тис.грн. Уважно почитайте коментарі читачів – інтернет вибухнув. Саме цікаве те, що Манзуренко на об’єкті нічого навіть не міряв! За свідченнями очевидців , все визначив на око! Виявляється у Манзуренка є там якась чудесна програма, яка по фотографіям усе сама може поміряти і порахувати!
  Звертаю увагу читачів, що паводкових об’єктів було більше трьох.
  Коли за розпорядженням тодішнього губернатора, з метою перевірки достовірності даних наведених у статті , була сформована комісія із фахівців будівельників з різних служб і виявилося , що експертний висновок Манзуренка липа, слідчий почав замітати сліди, залучивши до експертизи іще одного експерта з Волині.
  Той хоч обміри провів! Об’єми виконаних робіт усі зійшлись з актами виконаних робіт. Довелося включити фантазію. Волинянин, вигороджуючи свого закарпатського колегу, сфабрикував експертний висновок підміною понять в ДБНі. А саме , при твердій договірній ціні договору підряду, експертизу провів по методиці динамічної договірної ціни, що є грубим порушенням ДБН. Будівельники розуміють про що йде мова. Таке не помітить лише нефахівець. За такі речі експерт має бути, як мінімум, позбавлений ліцензії, а як максимум притягнутий до кримінальної відповідальності!
  І як наслідок Волинянин видав експертні висновки не лише на один , а на всі паводкові об’єкти , згідно з якими сума завищення вартості робіт на всіх об’єктах склала 660 тис.грн.
  Переконайтесь за посиланням http://zakarpattya.net.ua/News/102813-Na-Zakarpatti-eks-chynovnyk-pryvlasnyv-protyvopavodkovykh–660-tysiach-hryven-
  660 тис.грн на всіх обєктах, згідно волинянина проти 750 тис.грн Манзуренка лише на одному об’єкті!
  І це мова про одну і ту ж справу!
  Проти одного із експертів пора порушувати справу!
  Та ні! Слідчий нічого не помітив!
  Сформував обвинувачення на базі висновку волинянина і справа пішла до суду. А уже в суді почали вилізати цікаві факти, які вказували на ознаки фабрикації справи. Дехто із свідків заявив про тиск із боку слідчого, по ходу розгляду судової справи було проведено повторну комплексну експертизу і колегія експертів провівши дослідження з дотримання ДБНу надала висновок суду. Результат : об’єми виконаних робіт так само підтвердились, а визначення вартості робіт проведено по методиці динамічної договірної ціни ( як повинен був зробити і волинянин). Виявилось, що ніхто нічого не крав! Буйна фантазія слідчого не підтвердилась!
  Упевнена, що і ці факти , наведені у статті, так само розвіються у суді як дим(почерк той самий), а слідчий із Манзуренком будуть шукати наступну жертву.
  Пора б уже прокуратурі зацікавитись цією парочкою, а журналістам цього поважного видання провести своє журналістське розслідування!
  Щоро вірю ….. прийде час і такий «Остап Бендер» в погонах справедливо займе своє місце на лаві підсудних.
  Слава Україні!

  Reply
 • 14.03.2015 at 22:01
  Permalink

  Вибачаюсь за технічну помилку ………. Результат : об’єми виконаних робіт так само підтвердились, а визначення вартості робіт проведено по методиці твердої договірної ціни ( як повинен був зробити і волинянин).

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *