Закарпатський скансен презентує видання у листівках “Традиційний народний одяг та вишивка Закарпаття”

презентаціяВ обласному скансені завершили роботу над музейним проектом “Відкрий для себе ужгородський скансен”, який став можливим завдяки проекту ProMuseum від Українського центру розвитку музейної справи та за фінансової підтримки МФ “Відродження” та МБФ “Україна 3000”.

Йдеться про однин із видів сувенірної продукції, що створювалася на кошти від конкурсу міні-грантів в рамках семінарської програми, в якій музей став одним із переможців – сувенірні листівки «Традиційний народний одяг та вишивка Закарпаття», які будуть цікавими як для туристів, так і для майстрів, поціновувачів народних традицій, колекціонерів.

Родзинка листівки полягає в тому, що з одного боку вона має фотозображення, а на звороті – схему автентичної закарпатської вишивки.

Презентація листівок, повідомляють у Закпрпатському музеї народної архітектури та побуту, відбудеться у виставковій залі музею 25 березня.

“Щиро дякуємо всім-всім, хто долучився до реалізації проекту:

– видавництву Олександри Гаркуші за глибоке розуміння ідеї проекту, творчий і натхненний підхід до розробки дизайну листівок та схем вишивок;

– студентам 3-го та 4-го курсів історичного факультету УжНУ, які незважаючи на холодну осінню погоду з радістю та ентузіазмом позували для того, щоб фотографії були справжніми та щирими;

– Василю Коцану, доценту кафедри історії України УжНУ, завідувачу відділу експозиції музею за допомогу у організації та проведенні реконструкції комплексів традиційного вбрання Закарпаття;

– фотографу Ярославу Макару за професійну фотозйомку та чудові світлини;

– Тетяні Сологуб-Коцан, завідуючій відділу науково-освітньої роботи, автору ідеї та керівнику проекту за підготовку та реалізацію задуму з видання листівок”, – зазначають у музеї.

Пропоную в оренду ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ Nissan Leaf для таксі тел.0662041440

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *