Закарпатський революціонер Данацко прорвався на телебачення

данацкоПро це громадський діяч Іван Данацко інформує у мережі Фейсбук ( орфографія і стилістика автора):

– Сьогодні рівно 23 тиждні, або 161 день, як МИ на Народній площі в Ужгороді, невелика купа людей, продовжили розпочате в лютому місяці, будівництво життя по новому.
21 травня 2014 року, за 4 дні до виборів президента, МИ не побачивши жодних змін НА КРАЩЕ, як нам обіцяли на Майдані в Києві – продовжили начате “Небесною сотнею”, потім хлопцями в зоні АТО – будівництво КРАЩОГО ЖИТТЯ.
Що МИ бачимо сьогодні? З всіх обіцянок тих посадовців, які прийшли після перевороту в Києві, виповнилася тільки одна – затягніть ремні тугіше, а інші вони продовжують роздавати, як зараз, перед парламентськими виборами. Ще жодної із даних нам передвиборних обіцянок за 23 роки виконано не було і повірте не буде. Зрадивши один раз вони будуть продовжувати постійно, це в них заложенно на генетичному рівні.
Сьогодні 22.10.2014 року в 20.00, вперше я буду виступати на телебаченні, по телеканалу “Тиса”, де хочу всім донести своє бачення того, що відбувається в Україні та на Закарпатті! Розказати, що і як потрібно змінити, щоб люди, які жиють в Україні не були злидарями, кріпаками і третьосортними мешканцями своєї держави.
БІЙ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ та виходить на фінішну пряму, де кожний може приняти активну та посильну участь -ЗМІНА СИСТЕМИ ЧЕРЕЗ ВИБОРИ АБО МАЙДАН – 3!!!
Слава Україні!

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатський революціонер Данацко прорвався на телебачення

  • 22.10.2014 at 17:53
    Permalink

    Іванку! Тримайтеся-громада з Вами! Таких як Ви, мало, більшість очікує, що з того усього вийде? Але ви взяли на себе нелегку ношу, стати на заваді самому Балогови В.І., котрий тримає усе Закарпаття! Та доки ми будемо у цього завидівського фраєра рабами?

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *