Закарпатський прокурор Кайло став “рідкісним оленем” (ФОТО)

Сумновідомий покурор Іван  Кайло, котрого нещодавно люстрували небайдужі закарпатці і якого з незрозумілих причин “пригріло” керівництво ГПУ знову відзначився.

-20 квітня 2014 року скандальний прокурор Кайло припаркував свій автомобіль прямо на пішохідному переході. Для пана Кайла правила дорожнього руху, напевно не мають значення!!! Машина простояла на пішохідному переході близько трьох годин. Де наше Виноградівське ДАІ??? – інформує небайдужий мешканець Виноградова.

КайлоСевлюш Інфо

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

7 thoughts on “Закарпатський прокурор Кайло став “рідкісним оленем” (ФОТО)

 • 20.04.2014 at 14:45
  Permalink

  Кайло завжди залишався безнаказаним і вимоги законів України особисто для нього ніякої сили не мають,тому ця гидота й надалі продовжує допускати різного роду правопорушення. Звичайно,якщо б на його місці опинився хтось із рядових українців,уже б давно був покараний,а відносно нього хто ж із працівників міліції наважиться скласти адмінпротокол. Кайло ж -“наш царь батюшка”,а царям та королям зелена дорога до беззаконня.

  Reply
 • 20.04.2014 at 15:01
  Permalink

  вкажіть вулицю ,час і хто був за кермом,щоб направити заяву до ДАІ для складання протоколу

  Reply
 • 20.04.2014 at 15:36
  Permalink

  вкажіть вулицю ,час і хто був за рулем,а все решта справа часу і нашої активності…

  Reply
  • 21.04.2014 at 11:58
   Permalink

   Закермом був сам пан Кайло, приїхав 20 квітня 2014 року близько 8:30 к.ч. та забрав машину близько 11:10 к.ч. Назву вулиці не знаю. На даній вулиці знаходиться греко-католицький храм (на маскальських кертах).

   Reply
 • 20.04.2014 at 21:12
  Permalink

  vidpravte v generalnu prokuraturu!

  Reply
 • 21.04.2014 at 07:34
  Permalink

  заява направлена до внурішньої безпеки Генеральної прокуратури України та до Департаменту ДАІ МВС України

  Reply
 • 21.04.2014 at 11:55
  Permalink

  У негідника ще й держномери на автівці не такі,як в інших співвітчизників. Мразь та падла завжди так ними і залишаться. Совісті в блюстителя порядку ніякої. Кайло показує всім “приклад” ,який він “герой” і нічого та нікого не боїться. Його треба гнати з органів прокуратури,щоб своєю негідною поведінкою і надалі не продовжував заплямовувати високоповажне відомство,яке повинно здійснювати нагляд за правильним застосуванням законів. Із такими працівниками,як цей мерзотник,виходить зовсім навпаки і невідомо до яких пір таке беззаконня буде творитися в державі?

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *