Закарпатський “Правий сектор” бере підконтроль перевали

правийУ зв’язку з загрозою масового мародерства на території Закарпаття заїзжими кримінальними елементами, “Правий сектор” спільно з міліцією бере під контроль перевали Закарпатської області на кордоні з Львівською та Івано-Франківською областю. Про це “Трибуні” повідомили у прес-службі закарпатського “Правого сектору”.

На даний момент в область заїхало два автобуси з “кримінальниками”, цю інформацію повідомив один з мародерів затриманих вчора бійцями “Правого сектору”. Метою злочинців є дестабілізація ситуації в Закарпатті, грабіж магазинів, підпали автівок напади на суддів. прокурорів та працівників міліції

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатський “Правий сектор” бере підконтроль перевали

  • 22.02.2014 at 16:16
    Permalink

    Овва, та на суддів-прокурорів давно треба, шоб хтось напав, бо зажиріли ці хабарники. Зараз влада міняється, а в нашому Закрпатті все залишиться як в БАЛО(Г)ті, бо тот – кум, тот – сват. Треба правий сектор поставити в обласну прокуратуру, тоді нараз буде порядок.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *