Закарпатський пауерліфтер став чемпіоном світу

Протягом тижня у місті Кіллін (США, Техас) проходив чемпіонат світу з класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп, в якому взяли участь 15 українських спортсменів, 14 з яких вибороли медалі різного ґатунку. Вперше за 2 роки у змаганнях такого високого рангу виступив представник закарпатської школи пауерліфтингу,   20-річний вихованець Мукачівської СОК ДЮСШ Василь Діус (тренер Микола Красилинець).

Мукачівський атлет хоч і є багаторазовим чемпіоном України серед ровесників, проте на міжнародних змаганнях виступав уперше. Дебют Василя виявився вдалим: він впевнено подолав 170 кг, що є його кращим результатом і посів третє місце серед юніорів, віком до 23- років, у ваговій категорії до 120 кг, принісши вагомі очки у скарбницю команди України. Чемпіоном у цій категорії став також українець Дмитро Вовк з Києва, а другу сходинку п’єдесталу пошани  посів представник США Джеррі Робертсон. Виступаючи всього третиною складу, юніорська збірна України посіла третє місце у командному заліку.

Шкода лише, що заявлений на чемпіонат світу чемпіон України, студент УжНУ Іван Телегій, котрий мав реальний шанс здобути медаль серед чоловіків,  не зміг взяти участь у змаганнях, бо йому двічі, як і значній частині української команди, відмовили у наданні американської візи.