Закарпатський наркобарон потрапив до рук правоохоронців

Заради легкої наживи люди готові йти на все. На Великоберезнянщині молодий чоловік у господарській прибудові свого житлового будинку облаштував цілу лабораторію, в якій вирощував коноплю за системою гідропоніки. Дуже клопітливо поставився газда до даної справи, рослини дбайливо доглядав, підживляв, забезпечуючи належні кліматичні умови.

 

 

 

 

 

 

Працівники Перечинського райвідділу міліції, отримавши оперативну інформацію про те, що житель Великого Березного може бути причетним до наркобізнесу, провели обшук помешкання за вказаною адресою. Усі дії правоохоронці здійснювали тільки після отримання санкції суду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Те, що побачили міліціонери в кімнаті під час обшуку, перевершило всі їх сподівання. Майже півтораметрові рослини коноплі знаходилися кожнав окремому пластиковому горщику. Вміло налагоджена система водопостачання та підігріву  електролампами. На стіні навіть вивішений графік з розрахунками та інструкціями щодо правильного догляду за рослинами. Плідний врожай, а саме 148 рослин коноплі, міліція вилучила для проведення всіх необхідних експертиз.

 

 Дана подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань Перечинського райвідділу міліції.Обставини справи повинно з′ясувати слідство.

 

 

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатський наркобарон потрапив до рук правоохоронців

  • 09.12.2013 at 10:35
    Permalink

    Цьому “бізнесмену” пару би своїх дітей-наркоманів, щоби відчув кожною клітиночкою свого тіла наслідки свого диявольського “бізнесу”.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *