Закарпатський нардеп хоче забрати у олігархів третину награбованого

Таку думку висловив народний депутат України, член фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Валерій Пацкан на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук. На думку політика, боротьба з олігархами стане поштовхом до розвитку економіки.

“Боротьба з олігархами в Україні розпочалася. Цей процес – впевнений крок Президента до подолання корупції, що роками не дає нашій економіці розвиватися так, як в інших державах Європи. Україна отримала від світової спільноти сигнал: або ми викорінюємо це ганебне явище, втілюємо в життя важливі реформи, а натомість нам допомагають протистояти Росії, або залишаємося сам-на-сам з агресором…

Думаю, вибір очевидний. І боротьба з олігархічними кланами – це перше, що нам треба зробити. Взагалі, я прихильник грузинського принципу: олігархи мають повернути державі 30-40% з награбованого. Це стосується й «царьків» місцевого, закарпатського, «розливу». Те, що бюджет області розписується у мукачівських кабінетах, а це факт, – просто абсурд!  Тож, роботи є багато і на Закарпатті. Але результати ми побачимо тільки за тієї умови, якщо процес очищення буде не декларативний, а реальний і послідовний”, – написав нардеп.

Loading...