Закарпатський нардеп Балога вдався до антисемітської риторики

У переписці нардепа Віктора Балоги з священнослужителем Ігорем Ковальчуком, яка стосувалася сепаратистських листівок Єдиного Центру, закарпатський олігарх крайніми в ситуації що склалася, зробив представників єврейської нації.

Ігор. Зарубайте собі на чолі, я є українець і хочу одного, щоб жиди зрозуміли, немає значення в якій області, має бути державне відношення до кожного українця, бо якщо ми дозволимо відноситись шовіністично по відношенню до громадянина України, купкою авантюристів, незалежно від етнічної приналежності, нам з вами каюк, – зазначив Віктор Балога.

Після сімнадцяти років перебування у владі і одноосібному керуванні клану Балог Закарпатською областю, дивно чути подібні слова з вуст колишнього керманича Секретаріату Президента України.

балога2балогаєц

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Закарпатський нардеп Балога вдався до антисемітської риторики

 • 09.08.2015 at 18:33
  Permalink

  Чи треба ще гіршого жида за самого балогу, торгаша, пройдисвіта, афериста, авантюриста, пихатого шахрая, невігласа і покидька. Який за всі роки свого владарювання мав людей за бидло, грабував, обкрадав, відбирава, присвоював, принижував, ображав девятиповерховим матом будь-кого, це у нього такий “закарпатський” сплюндрований діалект, так щоб кожному було доступно зрозуміло.
  Для більшої люті цей чорт завидівський ввів в мукачівській лікарні платну медицину для своїх обранців, щоб скорше вимирали як ті дінозаври за 1000грн! Моліться дурні за сатану і далі! віддавайте свої голоси сатані за 100-200грн і обіцянки, якими вас годує цей жид балога більше 20 років і купка недоумків, які йому сліпо вірять, шикують на його подачки з барського плеча, намагаються казати, що він “царь” і “бог”. Та він просто козел, який своїми рогами поламав усе в Мукачеві і краї! а після стрілянини в Мукачево його викрили стовідсотково як злочинця, контрабандиста і перевертня в мантії народного депутата, який разом із жидом Алексом Ровтом роздерибанив усе Мукачево!

  Reply
 • 09.08.2015 at 18:34
  Permalink

  Це скиглення «сильних балог»?… А скількох корінних закарпатців змусив піти по Україні в інші області щастя шукати, бо думали по іншому, не скорилися їм, голосно говорили та документували про всі незаконні дії, які вчинені із землями, лісами, військовим майном, Пістрялівською РЛЕС, Солотвинським солерудником, комунальним майном області та місцевих громад, із бюджетними коштами та багато-багато іншого. Так, потрібно було написати собі на дверях народну мудрість: «Не все так буде».

  Reply
 • 10.08.2015 at 21:49
  Permalink

  Багато з мукачівців днями отримали від ЄЦ, конкретно від Балоги в.і. листи “щастя” з проханням вкотре повірити його команді покидьків, які від його імені протягом 20 років зухвало брешуть, дурять, принижують людську гідність, нехтують їх правми та свободою слова, переслідують, цькують, погрожують, обкрадають, відбирають, ліквідують, прихватизовують, знищують, вводять платні медичні послуги в рідному місті, єдиному у всій Україні і це не увесь перелік того, що ці тварі з ЄЦ вчиняють проти громади Мукачева в “законний” спосіб”! Наскільки треба бути аморальним та недоумкуватим, щоб після всього, що сталося на Закарпатті, мати наглість і пихатість відправляти листи із переконаням на їх користь, тобото на користь клану злодіїв із Завидова. Якщо ви Вікторе Івановичу думаєте, що ви розумний, а мукачівці дурні, то ви тепер помилилися на 100%, ваш час відходить поступово і незамітно, вас уже списують як політичний непотріб, на вас чекає те, що ви робили свого часу з тими, хто вам мішав у карєрі чи у бізнесі, хто смів вам заперечувати, не погоджуватися з вашою думкою чи вашим рішенням! Усе колись повертається бумерангом, з точністю один в один! Ви маєте відчути усю руйнівну, ніщивну силу відплати за скоєні вами злочини перед власним народом, зокрема виборцями, яких ви роками брутально принижували і просто глумилися. Час розплати приходить зненацька і поступово, але найболючішим для вас буде зрада ваших вірних псів-“однодумців”, які першими вас будуть покидати, здавати і в потрібний час втікати, як щурі із потопаючого корабля. Ви ж начитана людина, читайте твори всесвітніх класиків, де можна знайти багато відповідей на свої запитання на закаті вашої ери панування. Люди ніколи вам уже не повірять, ви для багатьох закарпатців в історії залишите брудний слід зрадника, який зазнав нищівної поразки. А якщо вам вчергове вдасться сфальшувати вибори, подумайте для чого? Вам перемога на виборах уже нічого не принесе, окрім смути, неспокою, переслідуванні і відповідальності перед законами України! Ну звичайно, якщо відкупитеся, ви ж ТОРГАШ! Не наражайте хоча б тепер своїх рідних та близьких на небезпеку та ненависть з боку суспільства, якому ви завдали непоправної шкоди! Маєте шанс подумати про своє майбутнє! Ідіть з Богом, Мукачево і мукачівці вільно вдихнуть ковток свіжого повітря і обійдуться без вас і вашої команди! Ви ж колись комусь із політиків казали, що з них тхне старістю, нафталіном і їм потрібно йти із політичної арени. Думаю час вашого виходу настав!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *