Закарпатський нардеп Балога не знає Конституції України (ВІДЕО)

балогаІнтелектуальний рівень українських народних депутатів надзвичайно невисокий, про це інформує програма “Гроші”.

Нардепи не знають Конституції України і дати її прийняття, при запитанні розбігаються мов таргани.

Закарпатський нардеп Віктор Балога також не зміг відповісти на поставлене йому запитання і швиденько чкурнув подалі від журналістів.


Loading...

Comments:

3 Responses

  1. юрист сказав:

    Я в шоці!!! НЕГАЙНО треба зробити переатестацію ВСІХ Вузів, І їх викладачів, які випускають юристів, і 70% Вузам закрити юрфаки!!! Все тепер купується, як диплом про ВУЗ, так і захист кандидатських, і докторських наук!!!

  2. пенсіонер сказав:

    90% ДЕПУТАТІВ ВСІХ РІВНІВ , ПОЧИНАЮЧИ ВІД МІСЦЕВИХ, І ЗАКІНЧУЮЧИ ДО ВЕРХОВНОЇ ЗРАДИ, ТУПІ ДО БЕЗТЯМИ. ВСІ ВОНИ В МИНУЛОМУ, І ТЕПЕР РЕКЕТИРИ, ЗЛОДІЇ, НЕ МАЮТЬ НАВІТЬ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, ЯКУ ЗАКІНЧИЛИ НА ДОВІДКУ. ВСІ ВОНИ ПОНАКУПЛЯЛИ ВИЩУ ОСВІТУ. ТОМУ ТРЕБА ПРИЙНЯТИ ЗАКОН, КОЛИ ГРОМАДЯНИН БАЛОТУЄТЬСЯ У ЯКУСЬ РАДУ, ЩОБ ЗДАВ ІСПИТ, АБО ТЕСТ!!!

  3. освітянин сказав:

    Сором, ганьба! Викручувався як лис хитрий, що мовляв його знайшли і щось запитали. А запитали елементарні речі, які соромно не знати народним депутатам. Але учні 9 класів, розумніші за деяких народних обранців. Зокрема Балога, вкотре показав свою тупість, безграмотність та наблатиканість. Уже час цей клан братків люструвати і відповісти перед народом за все, що накоїли з краєм із його жителями за всі роки царювання. Невігласи одні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =