Закарпатський нардеп Балога не знає Конституції України (ВІДЕО)

балогаІнтелектуальний рівень українських народних депутатів надзвичайно невисокий, про це інформує програма “Гроші”.

Нардепи не знають Конституції України і дати її прийняття, при запитанні розбігаються мов таргани.

Закарпатський нардеп Віктор Балога також не зміг відповісти на поставлене йому запитання і швиденько чкурнув подалі від журналістів.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Закарпатський нардеп Балога не знає Конституції України (ВІДЕО)

 • 16.12.2014 at 10:25
  Permalink

  Сором, ганьба! Викручувався як лис хитрий, що мовляв його знайшли і щось запитали. А запитали елементарні речі, які соромно не знати народним депутатам. Але учні 9 класів, розумніші за деяких народних обранців. Зокрема Балога, вкотре показав свою тупість, безграмотність та наблатиканість. Уже час цей клан братків люструвати і відповісти перед народом за все, що накоїли з краєм із його жителями за всі роки царювання. Невігласи одні.

  Reply
 • 16.12.2014 at 10:37
  Permalink

  90% ДЕПУТАТІВ ВСІХ РІВНІВ , ПОЧИНАЮЧИ ВІД МІСЦЕВИХ, І ЗАКІНЧУЮЧИ ДО ВЕРХОВНОЇ ЗРАДИ, ТУПІ ДО БЕЗТЯМИ. ВСІ ВОНИ В МИНУЛОМУ, І ТЕПЕР РЕКЕТИРИ, ЗЛОДІЇ, НЕ МАЮТЬ НАВІТЬ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, ЯКУ ЗАКІНЧИЛИ НА ДОВІДКУ. ВСІ ВОНИ ПОНАКУПЛЯЛИ ВИЩУ ОСВІТУ. ТОМУ ТРЕБА ПРИЙНЯТИ ЗАКОН, КОЛИ ГРОМАДЯНИН БАЛОТУЄТЬСЯ У ЯКУСЬ РАДУ, ЩОБ ЗДАВ ІСПИТ, АБО ТЕСТ!!!

  Reply
 • 16.12.2014 at 10:52
  Permalink

  Я в шоці!!! НЕГАЙНО треба зробити переатестацію ВСІХ Вузів, І їх викладачів, які випускають юристів, і 70% Вузам закрити юрфаки!!! Все тепер купується, як диплом про ВУЗ, так і захист кандидатських, і докторських наук!!!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *