Закарпатський нардеп Балога не вперше кидається на людей з кулаками

Закарпаття знову на слуху всієї України і не тільки через негоду, яка наробила збитків краянам на мільйони гривень. Але й черговою витівкою скандально відомого Віктора Балоги. Напад на журналіста це така собі об’єктивна констатація, щодо низького єства очільника злочинно-політичного угруповання.  Врешті-решт непоодинока.

Нагадаємо, інцидент трапився 23 червня. Подробиці Ви можете прочитати за лінком: Балога влаштував дебош на своїй телекомпанії й побив її генерального директора, – Москаль

Наразі відкрите кримінальне провадження за фактом хуліганства, відомості внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Вирішується також питання про відкриття кримінального провадження за ст.171 кримінального кодексу – перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

Сам же Балога каже, що він ні в чому не винен. Як завжди… Цитуємо:

Дійсно, я є одним із співзасновників цього регіонального телеканалу. Ніколи цього і не приховував. Саме в такій якості заїхав на М-Студіо, щоб обговорити з її менеджментом деякі питання управлінської діяльності. За останній час їх зібралося немало, і не всі з них були приємні керівництву телекомпанії. Підкреслю: приїхав на зустріч не з редакцією, не з журналістами, а говорити виключно про справи управління і бізнесу.

Розмова з паном Шубцем, прямо скажу, не склалася. З якогось моменту перейшла на підвищені тони. Зізнаюся, що мав би бути стриманішим. Звісно, ні про погрози, ні тим більше – побиття не може бути й мови.

Однак цим інцидентом негайно скористалися мої давні недруги, які тепер наділені владою. Була негайна доповідь на Банкову. Звідти дали команду перекрутити ситуацію і спрямувати її проти мене. Під легендою «тиску на журналістів», «утисків свободи слова» та інших яскравих тез.

Тому і з’явилося кримінальне провадження. Заяви у поліцію продиктовані емоціями – це точно. Тому надіюся, що ті співробітники М-Студіо, які погарячкували, відкличуть свої претензії. Таким чином інцидент буде вичерпано. На мою думку, це єдино прийнятний фінал. Більше додати нічого».

балогаОт почитаєш коментар Віктора Івановича і зрозумієш – усюди ЗРАДА і виключно проти нього. І увесь каральний механізм Банкової запрацював, щоб покарати пересічного народного депутата, яких там сидять сотні, прожираючи гроші громадян. І журналістів не бив, але вони виявились занадто емоційними натурами, що аж до правоохоронців по захист звернулись.

І правильно зробили, що в поліцію написали. Ми ж згадаємо народну мудрість «Диму без вогню не буває» і додамо декілька коротких «штрихів до портрету героя» на різних посадах:

Будучи головою Закарпатської ОДА Віктор Балога не цурався тиснути на журналістів через суди. Серед ЗМІ, які він невзлюбив був і тижневик «Європа Центр», проте Балога навіть представнику газети не зміг відповісти на запитання з приводу яких публікацій його високопосадовий гнів.

Пригадується, як на одному із з’їздів його кишенькової партії «Єдиний Центр» замість відповіді на запитання Балога регочучи забрав диктофон одного з кореспондентів. Такий собі некоректний жарт від тодішнього голови Секретаріату Президента.

Ще в далекому 2009 році «Лівий берег» зміг віднайти службові документи – стенограму розмови Давіда Жванії з членами Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради по «справі про отруєння Ющенка», яку й опублікував на сайті. Документ досить об’ємний і – надзвичайно цікавий навіть тепер. З нього можна дізнатися, які інтриги, сімейні чвари, шантаж, побиття коїлися в ближчому оточенні «народного президента» Ющенка практично з самого початку виборчої кампанії 2004 року. Не забуваймо, що наш «герой» Віктор Іванович Балога був одним з найнаближеніших до президентського тіла осіб, а відповідно в документі йому присвячено чимало питань і відповідей. У світлі нападу та залякування гендиректора «М-студіо» та журналістів зупинимося на рукоприкладстві, а саме на факті побиття Балогою дочки Ющенка Віталіни. З цього приводу в документі слідчої комісії зазначено наступне:

балога2

Цікаво, що за час, що минув з моменту публікації Балогою жодного разу не було заперечено факту побиття або ж суті інших звинувачень. Жодних позовів до суду, наприклад за наклеп чи там приниження честі й гідності…

Хоча про яку честь, яку гідність тут можна говорити? Хіба чоловік з хоч якимось поняттям про гідність підніме руку на жінку?

Ми ж додамо: А якщо вона мати твоїх дітей? Віктор Балога бив свою дружину Оксану. Одного разу, аж до реанімації. Справі не дали розголосу завдяки лікарю Васюті. Взагалі Балога часто використовував медиків для фабрикації скандалів проти опонентів і навпаки – залагодження своїх «подвигів».

І таких проявів агресії у В.Балоги чимало, не зупиняє його і присутність свідків. Інцидент з підлеглими мукачівському олігарху журналістами – лише верхівка айсбергу. Як бачимо, він розпускає руки, та й ноги, на протязі багатьох років. І кожного разу Балога змушував постраждалих та очевидців не те, що відкликати свої претензії, а взагалі мовчати.

Так, відвідувачі одного з мукачівських ресторанів могли спостерігати захоплююче дійство – товкли віце-губернатора області Івана Балогу… Ніхто в бійку не вмішувався, адже справа була сімейна – високопосадовця розуму навчав його рідний старший брат Віктор Балога.

До слова, неодноразово битий братом-нардепом Іван Балога, обіймаючи посаду голови фракції НУНС-ЄЦ у Закарпатській обласній раді, погрожуючи перешкоджав журналістам фіксувати, як його однопартійці займаються кнопкодавством. За що отримав від працівників ЗМІ краю ганебний титул ворога преси.

Тож неприязне відношення до журналістів – у Балог сімейне.

Loading...