Закарпатський міліціонер не спокусився на хабар у 200 доларів (ФОТО)

За вирішення питання щодо повернення гладкоцівкової рушниці двоє осіб намагалися дати інспектору дозвільної системи Рахівського райвідділу міліції хабар у розмірі 200 доларів США.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В січні ц.р. рахівські правоохоронці виявили факт незаконного полювання в селі Богдан. В результаті чого слідчим було розпочато кримінальне провадження та вилучено гладкоцівкову мисливську рушницю.

Сьогодні близько полудня двоє мешканців Богдана намагалися «замнути» справу, давши хабар інспекторові дозвільної системи Рахівського райвідділу міліції. Грошові кошти в сумі 200 доларів США, які вони намагались дати правоохоронцю в його службовому кабінеті, вилучено. Хабародавців було спіймано на гарячому.

 

– Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу стосовно даних осіб та щодо порушення кримінального провадження за ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України ( Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі), – повідомив начальник Рахівського райвідділу міліції Людвіг Файт.

 

Дана стаття передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років із спеціальною конфіскацією.

 

Олеся Чайковська

Рахівський РВ УМВС

Loading...