Закарпатський “губернатор” Москаль поставив ультиматум Порошенку

москальКонфлікт між головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем та його провладними соратниками, нардепами від Закарпаття Валерієм Пацканом та Валерієм Лунченком назрівав давно, однак днями він набув найвищого загострення.

Коли Геннадій Москаль прибув керувати Закарпаттям, то він наштовхнувся на певний супротив чиновників, які тривалий час служили Вікторові Балозі, а своїх кадрів у Москаля не було.

Цілком логічно, що у такій ситуації своїх людей пропонували провладні соратники Москаля – нардеп «фронтовик» Валерій Лунченко, та нардеп «ударівець» Валерій Пацкан.

У команді Москаля не повинні були бути ні колишні есдеки, ні регіонали, ні балогівці. А більше, в принципі, вибирати в команду і не було кого. Лунченко найбільше проштовхував своїх людей. Але одне призначення стало таким, яке однозначно зіпсувало імідж Геннадія Москаля, бо за кадри відповідає він. На призначенні голови Тячівської РДА Москаль повідомив, що вирішилося питання призначення начальника управління лісового господарства. Цим начальником став Валерій Мурга. Той самий, хто вже очолював лісове господарство. Він був у фракції Віктора Балоги Єдиний Центр,потім перекинувся до фракції Партії регіонів. А найгірше те, що на Мурзі вже нема де ставити клеймо казнокрада. Варто набрати його прізвище в будь якій пошуковій системі і отримаєте десятки викривальних матеріалів про корупційні діяння Мурги.

Звичайно, що Москаль міг бути проти такого призначення, однак є інформація, що за повернення в крісло головного лісівника області Мурга заплатив 300 тисяч доларів через… Валерія Лунченка. Саме Лунченко через Кабмін свого співпартійця Арсенія Яценюка і про лобіював призначення Мурги. Це призначення було першим потужним ляпасом по іміджу Москаля.

А другий ляпас Геннадій Москаль отримав від Валерія Пацкана. Свого часу Пацкан патетично оголосив, що він очолить штаб порошенківської «Солідарності» в Закарпатті, а Москаль буде першим номером в списку цієї партії в обласну раду.

Аж тут «ударівець» Пацкан вирішив довести всім, що саме він по партійній лінії є головним. І якщо ще не так давно Москаль зробив ставку на кандидата в мери Ужгорода на свого давнього соратника Івана Шкирту, то Пацкан показово «зарубав» цю кандидатуру, мовляв, за Шкирта має «регіональне» минуле. І несподівано ставку було зроблено на представника «Батьківщини», директора «Турбогазу» Михайла Качура. І Качур однозначно є креатурою Пацкана. До речі, з порушенням законодавства, Качур уже «світиться» з білбордів, як потенційний кандидат в мери від «Солідарності».

Наближені до Геннадія Москаля люди повідомили нам, що у середу Москаль поїхав до Києва вирішувати свою долю. Питання стоїть гостро: або Москалю дають карт-бланш на будь які владні дії без суфлерів Лунченка та Пацкана, або він достроково залишає посаду голови ОДА.

Москаль повинен дати зрозуміти Порошенку, що не збирається виконувати номінальні функції безсилого додатку до двох нардепів-ділків. Уже сьогодні-завтра стане зрозуміло, яке рішення прийняв президент Петро Порошенко.

Василь Король 

Prozak.info

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *